Bianchi RCX 326 İçin Parça Önerisi

Spotter

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
fotografcı
Arkadaşlar merhaba. Bianchi RCX 326 dağ bisikletine sahibim.
Birkaç parça alacağım aradım taradım fakat ben bulamadım.
Alacaklarım;
  • Arka Dış Lastik.
  • Arka Aktarıcı.
  • Jant Teli ayarı için gereken malzemeler.
@BilgisayarKurdu @Onur Altuğ Sever yardımlarınızı bekliyorum.
Arka aktarıcıyı değiştirmemin sebebi ise budur;

Parçaları orijinal arıyorum. Lastik önerisinde lütfen farklı lastik önermeyin. Aynı lastikten önerin. Simetri hastalığım var ve görünüşe önem veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Shimano Tourney 6/7 Speed Rd-Ty300 Da Arka Aktarıcı Fiyatı (Uyumlu olur mu tam emin değilim)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Bu video'da Jant teli ile ilgili bilgiler var buradan öğrenerek uygulayabilirsiniz veya önlemlerinizi alabilirsiniz)
Önerdiklerim böyle hocam, Dikkatli olun hocam bir daha Dolandırılmamaya çalışın uyanık olun.

Shimano Tourney 6/7 Speed Rd-Ty300 Da Arka Aktarıcı Fiyatı (Uyumlu olur mu tam emin değilim)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Bu video'da Jant teli ile ilgili bilgiler var buradan öğrenerek uygulayabilirsiniz veya önlemlerinizi alabilirsiniz)
Önerdiklerim böyle hocam, Dikkatli olun hocam bir daha Dolandırılmamaya çalışın uyanık olun.
Bianchi olduğunu belirtmeme rağmen Salcano lastik öneriyorsunuz.
Bisikletçiye gittiğimde 2 jant için 80 TL ücret talep etti. Bana göre astronomik geldi.

Son düzenleme:
Bianchi olduğunu belirtmeme rağmen Salcano lastik öneriyorsunuz.
Bisikletçiye gittiğimde 2 jant için 80 TL ücret talep etti. Bana göre astronomik geldi.
2 Jant için 80 TL nasıl oluyor anlamadım, Orjinal mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı