Bianchi snap alınır mı?

Tonyukuk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. SNAP 21V VB linkte bulunan ürün hakkında fikri olan var mıdır? İkinci el ama hiç kullanılmamış bir ürün buldum 1700 TL fiyatı mevcut. Sizce alınır mı bu fiyata? Ya da bu fiyata yakın önerebileceğiniz günlük hayatta kullanabileceğim, şehir içinde günde 13-14 km süreceğim bisikletler. Normalde günlük olarak motosiklet kullanıyordum ancak benzin fiyatları artık can sıkıcı bir hale geldi. Ayrıca kilo verme açısından da faydası olur diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bianchi kaliteli sağlam bisikletler üretir. Ama bu modelin dezavantajı orta amortisör olmasi. Ağır gelir yorar insanı kesinlikle günlük 10-15 km bu bisikletle olmaz. Şimdi sizin için uygun bisikletlere bakicam.

Bianchi kaliteli sağlam bisikletler üretir. Ama bu modelin dezavantajı orta amortisör olmasi. Ağır gelir yorar insanı kesinlikle günlük 10-15 km bu bisikletle olmaz. Şimdi sizin için uygun bisikletlere bakicam.
Teşekkür ederim. Bisiklet hakkında en ufak bir bilgim yok maalesef. Her türlü öneri ve bilgiye açığım.

Rica ederim. Geçen yaz oğullarım için 29"mosso ve 26" corelli marka bisiklet aldım. Şuan uçuk rakamlara satılıyor. Yaza doğru daha da artacak gibi duruyor.
Boy ve kilo lazım. Birde Max. bütçe belirtirseniz sevinirim.

Rica ederim. Geçen yaz oğullarım için 29"mosso ve 26" corelli marka bisiklet aldım. Şuan uçuk rakamlara satılıyor. Yaza doğru daha da artacak gibi duruyor.
Boy ve kilo lazım. Birde Max. bütçe belirtirseniz sevinirim.
Evet bisikletler de gerçekten ulaşılması zor aletler olmuş durumda. Şu an 2000-2200 TL bütçe ayırabilirim. Kilo 82, Boy 1.78. Büyük bir şehirde yaşasaydım ikinci el ürün de bakabilirdim ancak küçük doğu illerinde çok fazla ikinci el bisiklet seçeneği olmuyor.

Anladım. 26 jant küçük gelir size. Kilo normal ama boydan dolayı 26" üzeri uygun olur.

Hocam bu ayarda ama tüm parçaları Shimano olan arıyorum. Bu güzel ama daha iyisi daha ucuza varmı bakayım.
Teşekkür ederim yardımınız için, benim bütçelere iyi bir şey bulmak zor görünüyor. Bir iki ay bekleyebilirim bütçe için ancak fiyatlar yerinde duracak mı sanmam.

Hocam bunun tek eksiği Mitas marka lastik olması.
Teşekkür ederim yardımınız için, benim bütçelere iyi bir şey bulmak zor görünüyor. Bir iki ay bekleyebilirim bütçe için ancak fiyatlar yerinde duracak mı sanmam.
Rica ederim. Denk gelirse buraya link atarım. İnanılmaz artmış. Daha ucuza 29" Mosso aldım inanılır gibi değil.
Sizin attığınız Bianchi'nin orta amortisör olmasaydı ve 27.5" yada üstü olsaydı çok uygun olurdu. İyi akşamlar.

Son düzenleme:
Hocam bunun tek eksiği Mitas marka lastik olması.

Rica ederim. Denk gelirse buraya link atarım. İnanılmaz artmış. Daha ucuza 29" Mosso aldım inanılır gibi değil.
Sizin attığınız Bianchi'nin orta amortisör olmasaydı ve 27.5" yada üstü olsaydı çok uygun olurdu. İyi akşamlar.
Satıcı ile iletişime geçtim, son 1 ürün yazması tedirgin ettiği için sipariş geçmedim. Teşhir ya da iade ürün gelsin istemem. Duruma göre sipariş vereceğim. Tekrardan teşekkür ederim yardımlarınız için. İyi akşamlar dilerim.

Geri
Yukarı