Bilgisayar ekranına görüntü gelmiyor

zuzujoker

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, kısa süre önce ikinci elden bir ekran kartı satın aldım. Aktif çalıştırıp oyunlarimi oynuyordum. Isı degerlerini merak edip MSI Afterburner uygulamasını indirdim. İşlemci ısı degerinin çok fazla olduğunu (100°) gördüm, önce darboğaz olduğunu düşünmüştüm ama ekran kartini çıkarttığım zaman anakartin APU desteğiyle yine aynı ısıyı aldığımı fark ettim. Termal macun eksikliğini düşünüp yeni bir termal macun alıp sürdüm. İşlemci fanıni tam oturtamasamda bir girişini oturtup ayakta tutabildim. Ortada hiçbir sorun yokken bilgisayarımı çalıştırıyorum ekrana görüntü gelmiyor ekran kartlı, ekran kartsız hiçbir cevap alamıyorum sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının tam ve doğru bir şekilde yerleştiğinden eminseniz RAM'leri çıkartıp alt kısmını bir silgi ya da tişört vs. gibi bir şey yardımı ile silip tekrar yerleştirmeyi deneyin.

Hocam ekran kartının en altında sarı yeri silgi ile silin eger olmaz ise RAM'leri silin yine olmadı ekran kartında sorun var
Lütfen çözüldü olarak işaretle <3

Hayır hocam yanlış anlamayın belki sizin cozumunuz ile comustur benim oyle deme sebebim cevabimi begenmesi.
Zaten sizin yazdığınız şeyle benimki aynı? Nedir bu çözüm alma sevdası ona anlam veremedim sadece. Alın tüm çözümler sizin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı