Çözüldü Bilgisayarda aniden sesler ve sistem kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AranjorEmir

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Yayıncı
RAM
SAMSUNG 16GB DDR4 3200MHZ M471A1K43EB1-CWE 2 SLOT
SSD veya HDD modeli
500SSD 1TBHDD
Ekran kartı
RTX3060 6GB
İşlemci
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz
Merhabalar Acer Nitro 5 AN515-57 Laptop kullanıyorum. Örnek olarak Mount And Blade Bannerlord oynarken aniden bilgisayar kasmaya başlıyor sesler kasıyor ve bu eğer bilgisayarı resetlemezsem 3-4 dk sonra geçiyor. Dün bu durum yüzünden format attım lakin bugün aynı sorunu oyundayken yeniden yaşamaya başladım. Bilgisayarın bilgilerini aşağıya bırakıyorum eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Çözüm
Alalı bir sene oldu ve henüz yapmadım.
Sebebi belli. Termal bakımını yaptığınız zaman eskisi gibi olacaktır.

Alalı bir sene oldu ve henüz yapmadım. Bu hafta termal macun ve temizlik yapıp ek olarak laptoplar için olan ek soğutuculardan almayı planlıyorum. Önereceğiniz soğutucu ve termal macun var mıdır acaba
Soğutucular stand görevi gördüğü için etkili oluyor, fanların pek bir yararı olduğu söylenemez. Bilgisayarın altında boşluk oluşması yeterli.

Aşağıya attığım macun çok övülüyor, şu an ben de onu kullanıyorum, memnunum ama uzun süreli performansı hakkında bilgim yok. İsterseniz deneyebilirsiniz, isterseniz de Arctic MX-4 alabilirsiniz.

Soğutucular stand görevi gördüğü için etkili oluyor, fanların pek bir yararı olduğu söylenemez. Bilgisayarın altında boşluk oluşması yeterli.

Aşağıya attığım macun çok övülüyor, şu an ben de onu kullanıyorum, memnunum ama uzun süreli performansı hakkında bilgim yok. İsterseniz deneyebilirsiniz, isterseniz de Arctic MX-4 alabilirsiniz.
Hafta içi macun değişikliği sonrası deneyimleri paylaşacağım hocam teşekkür ederim

Soğutmayla alakalı bir sorun, üsttekileri alıp deneyin çözülür.
Deneyeceğim hocam

Evet attığınız linkteni termal macun ile bilgisayarımın bakımlarını yaptım ve şuanlık bir sorun göremedim fanlarım hava kanalları keçe gibi toz doluydu teşekkür ederim :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı