Çözüldü Bilgisayardaki her şey gitmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yakuup

Hectopat
Dün bilgisayarımı normal bi' şekilde kapattım, bugün bilgisayarı açtım, parolayı girdim. Yaklaşık 5-10 dakika "Windows hazırlanıyor" diye bekletti ve bilgisayar açıldığı zaman duvar kağıdı dahil her şeyin değiştiğini gördüm. Görev çubuğu gözükmüyor, görüntü ayarları kısmına girmeye çalıştığımda böyle hata veriyor. Geri dönüşüm kutusuna girdim, her şeyin gittiğini gördüm. Ancak yerel disk 533GB boş yazıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

20210905_122539.jpg
20210905_122519.jpg
20210905_122453.jpg

Çözüm
Windows güncelleme yapmış olabilir hocam Yerel disk C'nin içerisinde Windows.old dosyaları oluyor genelde, içerisinde olabilir sizin verileriniz. Bir bakın derim.
Bunun sebebi bilgisayarı başka bir kullanıcı hesabıyla açmanızdır. Bir keresinde aynı şeyi ben de yaşadım, bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. Dediğim gibi, farklı bir oturumdan giriş yapıldığı için böyle bir durum olmuş.
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Güvenli moda girdim, daha sonra düzeldi.
Bunun sebebi bilgisayarı başka bir kullanıcı hesabıyla açmanızdır. Bir keresinde aynı şeyi ben de yaşadım, bilgisayarı yeniden başlatınca düzeldi. Dediğim gibi, farklı bir oturumdan giriş yapıldığı için böyle bir durum olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows güncelleme yapmış olabilir hocam Yerel disk C'nin içerisinde Windows.old dosyaları oluyor genelde, içerisinde olabilir sizin verileriniz. Bir bakın derim.
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Güvenli moda girdim, daha sonra düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı