Çözüldü Bilgisayardaki virüs takılan USB belleğe geçer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alollo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma virüs bulaştırmıştım. Bulaştırdıktan sonra hemen flash alıp W11 kurdum içine. Bu işlemi virüs olan bilgisayardan yaptım. Bilgisayardaki o virüs taktığım flasha geçip sonra bilgisayarıma format attıktan sonra bilgisayarıma girebilir mi?

Bilgisayar kapalıyken taktıysan sisteme ve takılıyken Windows'u boot etmediysen sorun olmaz.

Windows'u boot ettım mallesef. Bilgisayarımda Kaspersky Premium var MBAM (yanlış yazmış olabılırım) ile tarattım bir şey çıkmadı. Fakat çok şüphelenıyorum bilgisayarımdan. Örnek verecek (cihazım Excalibur G870) olursak PC boştayken 3000 RPM'lerde çalışması eskiden olmuyordu, görev yöneticisine ilk girdiğimde bazı uygulamalrın yüksek CPU kullanıp sonra bir anda düşmesi, PC'yi ilk açtığımda bazen CMD açılıp hemen kapanıyor.

Windows'u boot ettım mallesef. Bilgisayarımda Kaspersky Premium var MBAM (yanlış yazmış olabılırım) ile tarattım bir şey çıkmadı. Fakat çok şüphelenıyorum bilgisayarımdan. Örnek verecek (cihazım Excalibur G870) olursak PC boştayken 3000 RPM'lerde çalışması eskiden olmuyordu, görev yöneticisine ilk girdiğimde bazı uygulamalrın yüksek CPU kullanıp sonra bir anda düşmesi, PC'yi ilk açtığımda bazen CMD açılıp hemen kapanıyor.
Onlar normal hocam, sorun olduğunu sanmam sisteminizde.

Sıfırlayın. Sonra geri biçimlendirin USB'yi. Bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı