Bilgisayarı açınca internet 5-6 dk sonra geliyor

BRASH

Femtopat
Daha fazla  
Masaüstü PC kullanıyorum internetim Turkcell Superonline 2 gündür bu sorunu yaşıyorum. Bilgisayarı açtığım zaman 5 veya 10 dk arasında internet geliyor. İnternette bayağı araştırdım ama çözümünü bulamadım. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum yeniden başlattığım zaman internetin PC'ye gelme hızı biraz daha düşüyor. Kablolu internet kullanıyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Masaüstü PC kullanıyorum internetim Turkcell Superonline 2 gündür bu sorunu yaşıyorum. Bilgisayarı açtığım zaman 5 veya 10 dk arasında internet geliyor. İnternette bayağı araştırdım ama çözümünü bulamadım. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum yeniden başlattığım zaman internetin PC'ye gelme hızı biraz daha düşüyor. Kablolu internet kullanıyorum. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
Bendede aynı, kablolu internet kullanmıyorum, bilgisayar açıldıktan 3 dakika sonra geliyor internet veya 2 dakika.

Bendede aynı sorun var ama 5 10 saniye içinde geliyor kablonuzda ezilme yırtılma vs. Varsa kablonuzu değiştirin benim kablom kapı arasından geçiyo malum aç kapa aç kapa kablo zarar görmüştü değiştirince düzeliyor

Geri
Yukarı