Rehber Bir kulaklık az bir kulaklıktan çok ses gelmesi

Bu sorunu birçoğumuz yaşama durumumuz var kulak üstü veya kulak içi kulaklıklarda bu sorunlar olabiliyor. Marka farkı ile olan bir şey olmayabilir, peki bu soruna neler yapılabilir?

1) Kulak içi kulaklıklarda ezilme vs kablolarda kopukluk incimle durumu olmadığına bakın, eğer varsa bundan kaynaklı olması ihtimal.

2) Kulak içi kulaklılarda ses az gelen kulaklığa öpermiş gibisine dudağınıza koyun ve kuvvetlice üfleyin. Eğer ses düzelir gibi fakat yine az ise tekrar deneyin .

3) Eğer bu 3'ü de işe yaramaz ise tam tersi kulak içi kulaklığa kuvvetle içinize havayı çekin. Bu tür sorunlarda bu yöntemler çözülmediyse kulaklık büyük ihtimal bozulmuştur.

4) Kulaklık giriş kısmını oynayın ve kulaklık giriş kısmındaki kabloyu da hafif oynatın eğer ses düzelir gibi oluyorsa kablolar bozuk demektedir.

Eğer bir sorunuz vs olursa yorum yapmanız yeterlidir.

Dediklerinizin hiçbiri benim CX 200'ümde işe yaramamıştı. Sonuç? Yeni kulaklık aldım. Sağ teki ölen kulaklıkların ya lehimleri gidiyor ya da sürücüleri ölüyor. Pek yapacak bir şey yok.

Dediklerinizin hiçbiri benim CX 200'ümde işe yaramamıştı. Sonuç? Yeni kulaklık aldım. Sağ teki ölen kulaklıkların ya lehimleri gidiyor ya da sürücüleri ölüyor. Pek yapacak bir şey yok.

Ben zaten ihtimalleri verdim benim S7 Edge telefonumun yanında verilen kulaklıkta bu sorunu yaşadım bu dediklerimi yaptım ve ses düzeldi. Ben denemeniz için zaten söyledim çok ucuz kulaklıklarda oluyor dediğiniz şeyler.

Bu sorunu birçoğumuz yaşama durumumuz var kulak üstü veya kulak içi kulaklıklarda bu sorunlar olabiliyor. Marka farkı ile olan bir şey olmayabilir, peki bu soruna neler yapılabilir?

1) kulak içi kulaklıklarda ezilme vs kablolarda kopukluk incimle durumu olmadığına bakın, eğer varsa bundan kaynaklı olması ihtimal.

2) kulak içi kulaklılarda ses az gelen kulaklığa öpermiş gibisine dudağınıza koyun ve kuvvetlice üfleyin. Eğer ses düzelir gibi fakat yine az ise tekrar deneyin.

3) eğer bu 3'ü de işe yaramaz ise tam tersi kulak içi kulaklığa kuvvetle içinize havayı çekin. Bu tür sorunlarda bu yöntemler çözülmediyse kulaklık büyük ihtimal bozulmuştur.

4) kulaklık giriş kısmını oynayın ve kulaklık giriş kısmındaki kabloyu da hafif oynatın eğer ses düzelir gibi oluyorsa kablolar bozuk demektedir.

Eğer bir sorunuz vs olursa yorum yapmanız yeterlidir.

Merhaba dediklerinizi yaptım bir kulaklığımda ses gitti ve üfleme yöntemiyle tekrar düzelttim bir sorun olmuş mudur?

Geri
Yukarı