Bisiklet onerisi

sarp.16

Femtopat
Daha fazla  
Kilom 75-80 boyum 160-165 ama hem boy hem de kilo olarak ileride artacağımı düşünüyorum. Böyle hani ölene kadar kullanabileceğim 190 boyunda ve 100 kilo iken bile kullanabileceğim temiz uygun bütçeli bir şehirde kullanacağım spora gidip gelmelik uzun yol yapmalık komforlu sağlam bir bisiklet önerisi. İstiyorum.

Kilom 75-80 boyum 160-165 ama hem boy hem de kilo olarak ileride artacağımı düşünüyorum. Böyle hani ölene kadar kullanabileceğim 190 boyunda ve 100 kilo iken bile kullanabileceğim temiz uygun bütçeli bir şehirde kullanacağım spora gidip gelmelik uzun yol yapmalık komforlu sağlam bir bisiklet önerisi. İstiyorum.

Bütçe nedir hocam?

Bende evde otura otura sürekli kilo aldığım için geçen hafta spor amaçlı bisiklet aldım, günde 30 km sürüyorum. Evde koşu bandında falan koşmak çok sıkıcı oluyor, bisiklet daha eğleneli sıkılmadan hem gezmiş hem spor yapmış oluyor insan. Ben başlangıç seviyesi olarak düşünerek kronun h. diskli bir modelini aldım ama ileride daha profesyonel düşünürsem değiştiririm mantığıyla aldım.

Sende sana yakın bir bisikletçiye gidip hem isteklerini anlatıp hemde adamın önereceği modelleri deneyerek daha net karar verebilirsin.

Geri
Yukarı