Blogger arka plan nasıl kaldırılır?

vangoghb

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : AMD Ryzen 5 6600H with Radeon Graphics
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU
Ram : 8GB Samsung 4800MHz
Merhaba, arkadaşlarımla girdiğim denemede yaptığımız netlere göre bir kıyaslama için grafik oluşturmayı düşündüm. Bunu da blogspotta paylaşmayı düşünüyorum aklıma bir tek o geldi. Fakat şöyle bir sorun var blogspota yüklediğim vakit grafik çok küçük görünüyor. Yapmak istediğim şey o sayfaya veya siteye girdiğinde sadece o grafiği görüntülemek istiyorum. Tema, arka plan vs gözükmesin. Umarım anlatabilmişimdir. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

1702996468220.png

Doğru anladıysam siz "20.12.2023 Tarihli Deneme Grafiği" başlıklı bir post gireceksiniz, bu başlığa tıklandığında direkt görsele gidecek kişi, başka bir şey görmeyecek, doğru mu anladım?

Bunu direkt başlığa tıklandığında yapamayabilirsiniz ancak görselin küçük resmine veya text olarak görselin tam boyutlu linkini ekleyebilirsiniz.

Doğru anladıysam siz "20.12.2023 Tarihli Deneme Grafiği" başlıklı bir post gireceksiniz, bu başlığa tıklandığında direkt görsele gidecek kişi, başka bir şey görmeyecek, doğru mu anladım?

Bunu direkt başlığa tıklandığında yapamayabilirsiniz ancak görselin küçük resmine veya text olarak görselin tam boyutlu linkini ekleyebilirsiniz.
yani sayfada çok gereksiz boşluk var ve bu da grafiği tam görmeyi zorlaştırıyor özellikle de telefonda. Görselin tam boyutlu linkini de ekleyemiyorum ne yazıkki çünkü grafik görsel değil başka bir siteden "sitene göm" olarak kodlarını alıp ekledim

yani sayfada çok gereksiz boşluk var ve bu da grafiği tam görmeyi zorlaştırıyor özellikle de telefonda. Görselin tam boyutlu linkini de ekleyemiyorum ne yazıkki çünkü grafik görsel değil başka bir siteden "sitene göm" olarak kodlarını alıp ekledim
O halde tema değiştirmek daha mantıklı, full-width ya da no sidebar bir tema kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı