Bu sezon Premier Lig şampiyonu kim olur?

İngiltere futbolunun en büyüğü bana kalırsa, tuttuğum takımlardan birisi :). Barcelona'dan sonra en büyük olabilir, evet.
Chelsea bile City'den büyüktür yapmayın. Son yıllarda Arap'lar parayı bastı birkaç şampiyonluk aldılar. Ferguson döneminde City köy takımı idi. Barcelona'yı da UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek final oynadıkları için tebrik ediyorum.
Size saygım sonsuz ama yine de hocam.

Chelsea bile City'den büyüktür yapmayın. Son yıllarda Arap'lar parayı bastı birkaç şampiyonluk aldılar. Ferguson döneminde City köy takımı idi.
Size saygım sonsuz ama yine de hocam.
Benimde size saygım sonsuz, teşekkür ederim :).

Manchester City'nin son 10 yılda ambargo koyduğu aşikar. Ondan önce pek bir başarısı yoktu. Bir Man City'li olarak böyle dedim, her kişiye göre kendi takımı en büyük. Sıkıntı yok.

Barcelona'yı da UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek final oynadıkları için tebrik ediyorum.
Sağ olun hocam, çeyrek finalde biz olsaydık...

Benimde size saygım sonsuz, teşekkür ederim :).

Manchester City'nin son 10 yılda ambargo koyduğu aşikar. Ondan önce pek bir başarısı yoktu. Bir Man City'li olarak böyle dedim, her kişiye göre kendi takımı en büyük. Sıkıntı yok.

Sağ olun hocam, çeyrek finalde biz olsaydık...
Keşke hocam artık Türk takımlarını en azından Şampiyonlar Liginde gruptan çıkma, Avrupa Ligi'nde yarı final final görmesi gerekiyor. Ama artık geç kalıyor gibiyiz böyle giderse artık şampiyonlar ligi hayal.

Hiç ŞL şampiyonu olmayan en büyük?
Bir Manchester City taraftarı olarak herkese göre tuttuğu takım en büyük :). Bana göre dünyada Barcelona, İngiltere'de Man City.

Burada belirtmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı