Çalışma sandalyesi önerisi

Bütçe
1300

Ahmet Efe 61

Femtopat
Merhaba arkadaşlar kendime rahat bir çalışma sandalyesi arıyorum. Çok uzun zaman geçiriyorum masa başında görüntüsü şık kibar ve rahat bir sandalye arıyorum. Bu işlerden çok anlamam tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu ürüne baktım kötü yorumları var. Siz ne diyorsunuz?
Not: 2 adet alacağım.

Attığınız ürün hakkında bir fikrim yok ama alternatif olarak düşünebilirsiniz attığımı. (pek kibar durmadığını farkındayım :D )

Hocam IKEA'dan almanızı öneririm bu sandalyeye 1200TL değmez, zamanında MARKUS modelini almıştım 1800TL'ye şu an 4000TL olmuş ama bütçenizi aşıyorsa RENBERGET modelini önerebilirim o da bayağı rahat.

İkea ya bugün gittim en ucuz modeller 2000-3000 TL link atar mısınız?

Zaten fiyatı bunun da 2000TL bu ürünün de ben de sizin gibi pahalı bulup Hepsiburada'dan daha ucuz bir model almıştım Türk bir markanın, iki defa baştan aşağı değiştirdim yenisini gönderdiler sürekli kırıldığı için üçüncüye gidip IKEA'dan aldım. Hele ki masa başında uzun süre geçiriyorsanız sağlığınız ve komforunuz açısından bütçeyi kısmanızı önerdiğim bir konu değil sandalyeler.

Sandalyede öyle ucuza kaçmanı önermem. Kırılır elinde kalır, verdiğin para zayi olur. Arkadaşın önerdiği renberget gayet iyi bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı