Can Sıkmayan Oyun tavsiyesi

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Herkese merhaba arkadaşlar benim canımın sıkılmayacağı bir oyun istiyorum yani tam hangi tür oyunları sevdiğimi bilmiyorum fakat mafia 2 gibi oyunları seviyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba arkadaşlar benim canımın sıkılmayacağı bir oyun istiyorum yani tam hangi tür oyunları sevdiğimi bilmiyorum fakat mafia 2 gibi oyunları seviyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Kardeşim minecraft öneririm.Serverlerde çeşitli oyunlar oynuyabilirsin creative,build battle,sky wars,saklambaç,pvp,survival gibi daha aklıma gelmeyen çok şey var ama tavsiye ederim.Sistemini söylersen ona göre güzel oyunlar önerebilirim.

Mafia 2 gibi bir yapıtı seviyorsan hikayesi ve oynanışı güzel oyunlardan ya da 40'lar da 50'ler de geçen oyunlardan hoşlanıyorsun demektir.

Sana önerilerim:

- Spec Ops: The Line
- Metal Gear Solid: Phantom Pain
- Max Payne 3

Bunların dışında:
-L.A Noire

Senaryo konusunda ağzını açık bırakacak oyunlar:

-Bioshock İnfinite
-Spec Ops: The Line
-SOMA

-Dying Light ve Dying Light the Following (DLC)

Can sıkmayacak dediğin için Dying Light'ı tavsiye ettim. Oynanışı hiç sıkmıyor. Oyunun kendisini ve DLC'sini arka arkaya bitirdim. Eğlence seviyesi hiç düşmedi oyun boyunca.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı