Çözüldü Carraro buffalo 24 için maşa takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TunaFisch0

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL RTX 3060 / ASUS PRIME B-450 / 16GB RAM / 500GB M2 320GB HDD / 750W 80+ Gold PSU
Başlıkta da belirttiğim gibi Carraro buffalo 24 modelini kullanıyorum. Bu bisiklet ile stunt yapmaya başladım ve gayet de güzel olduğunu görünce amortisörlü maşa arayışına girdim. Fatbike üreticileri sınırlı olduğundan sismanbisiklet internet sitesine girdim ve amortisörlü maşa kısmında en küçük 26 jant uyumlu olduğunu gördüm. Bisikletim 24 jant, 26 jant maşa taksam sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bisiklet hareket yapmaya elverişli değil yani çatıp kadronun bir yerini koparmanız çok ihtimal. Sorunuza gelirsek evet takılır sadece şafta dikkat edin kadronuz konik ise konik maşa alın düz şaft ise düz borulu maşa alın.

Bu bisiklet hareket yapmaya elverişli değil yani çatıp kadronun bir yerini koparmanız çok ihtimal. Sorunuza gelirsek evet takılır sadece şafta dikkat edin kadronuz konik ise konik maşa alın düz şaft ise düz borulu maşa alın.

Bu bisiklet için arka mil arıyorum modeli nedir biliyor musunuz?

Geri
Yukarı