Clash Royale 8. arena deste önerisi

566156

Kilopat
Makaleler
19
Şu an bu desteye sahibim, iyi mi? Ne önerirsiniz?

B1CB78B3-2D2F-4CD7-ADC0-0D6267A4F20C.jpeg

Buzlu arkadaş yerine ok, yıldırım yerine iskelet ordusu koy bence. Elinde neler var başka?
Buradan bakabilirsiniz hocam.

2 maç sonra büyülü sandık 6 maça mega lightning gelicek. Belki efsanevi çıkar.
Çoktan geldi hocam onlar, büyülü sandıktan efsanevi çıktı. Mega yıldırım sandığını 11. arenaya sakladım başka efsanevi kart çıksın diye. Oyun bayağı değişti, 4. arena'da cehennem ejderhası çıkartabildiğimiz zamanı hatırlıyorum. :D

Çoktan geldi hocam onlar, büyülü sandıktan efsanevi çıktı. Mega yıldırım sandığını 11. arenaya sakladım başka efsanevi kart çıksın diye. Oyun bayağı değişti, 4. arena'da cehennem ejderhası çıkartabildiğimiz zamanı hatırlıyorum. :D
Bende 6. yıl rozeti yada 5. yıl rozeti vardı. 2016'da başlamıştım oyuna. 3. sınıfa gidiyorken destekle kavga edip Clash Of Clans'dan 2 hafta ban yemiştim hatta. CR'de 5. arenada ayna çıkarmıştım hala duruyodur belki.

Çoğu değişebilir bana göre ne de olsa her oyuncunun oynayış sitili farklı kimi agresif kimi defansif vb. Siz nasıl bişey istersiniz? Bana kalsa kendime göre düzenlerim.

Misal destede 2 seviyesi yüksek kart var ama ben ikisinide sevmem ben balon, buz ruhu, çarpma severim ama onların seviyesi sizde düşük yüksek seviyeli kartlarınızı ve oynayış sitilinizi söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Çoğu değişebilir bana göre ne de olsa her oyuncunun oynayış sitili farklı kimi agresif kimi defansif vb. Siz nasıl bişey istersiniz? Bana kalsa kendime göre düzenlerim.
Hocam aşırı hafif ve güçlü bir deste lazım bana, bir kart atsam iksirimin %70'i gidiyor savunacak doğru düzgün bir kartım da yok. Rakip 2 kart atsa kulem elden gidiyor. :D Kart seviyelerim de çok düşük. Ne yapmalıyım?

Hocam aşırı hafif ve güçlü bir deste lazım bana, bir kart atsam iksirimin %70'i gidiyor savunacak doğru düzgün bir kartım da yok. Rakip 2 kart atsa kulem elden gidiyor. :D Kart seviyelerim de çok düşük. Ne yapmalıyım?
Log bait destesi belki işinize yarar tüm kartlar varsa sizde ama ben nefret ediyorum o desteden yendikçe keyifleniyirum.

Aşırı hafif destede savunma öncelikli olur hocam misal: top, tomruk, valkür, silahşör kısaca arkadan birileri sürekli hasar verecek valkür tarzı mini tankda düşman kartları oyalayacak

Ben şampiyona çıktım büyük şampiyona da bir basamak kaldı kazan kaybet kazan kaybet derken sinirlendim çıkmıyorum büyük şampiyona başlarım böyle işe şampiyon ligi yeterli demiştim 😅

Geri
Yukarı