Corsair H150 RGB alınır mı?

hertyss

Centipat
İşlemci
Ryzen 7 3800X
Mevcut sistemimde 3800X işlemcim var ve fazla ısınıyor. Hem ısı problemini çözmek için hem de ileriye dönük olarak 360mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Corsair H150 RGB ikinci el garantili olarak 3K fiyata buldum. Sizce nasıldır? Bu fiyata daha iyi performans alabileceğim modeller var mı? Öneri ve tecrübelerinizi bekliyorum.

800TL daha verir sıfırını alırım. Bknz: Corsair H150 Rgb 360 MM İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları ve Özellikleri

Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB MLX-D36M-A20PC-R1 360 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunun 2. elini o fiyatlara alabilirsin ama ben yine 0 H150 al derim.

Zamanında 1.400 liraya almıştım şaka gibi. 6000 olmuş.
Sadece bir kaç ay kullanılmış hocam alacağım ürün. Öğrenmek istediğim H150 model olarak iyi mi , soğutması nasıldır ? Almaya değer mi

Bir tık pompa sesi olan ve yine bir tık tam yükte fan sesi yapan bir model. Performans olarak oldukça iyi, işlemcini de çok rahat soğutacaktır. Şahsen kulaklıkla veya ses sistemiyle kullandığım için PC'de fan sesinden rahatsız olmayanlardanım ben.

Geri
Yukarı