Corsair K60 RGB Pro klavyeyi halı altı kaydırmaz ile modlama

Bu miktar kimisine göre az veya çok gelebilir ama kullandıkça insan daha iyi deneyimliyor. Klavye kasasının o içinden gelen yay titreşimi/yankısı bir süre sonra rahatsız ediyor insanı.

Eki Görüntüle 1330526

Bir milyoncularda çok uygun fiyata alabileceğiniz halı altı kaydırmaz malzeme ile bu ses sorunun büyük bir miktar giderilebildiğini öğrendim ve işe koyuldum.

Eki Görüntüle 1330524

Eki Görüntüle 1330525

Bu malzemeden kasa içerisine iki kat dizmem yeterli oldu. Tek kat olsa yine boşluk kalacak, 3 kat yapsaydım bu sefer PCB'ye baskı yapacaktı.

Sonuç mükemmel oldu. Bu kaydırmaz malzemenin de süngerimsi tok yapısı hem tüm kasa içindeki girinti çıkıntılara iyi ayak uyduruyor hem de hiç pislik bırakmadan kolayca kesilip biçilebiliyor. Çok da ucuza geliyor.

Deneyimimi paylaşmak istedim. Umarım size de fikir vermesi açısında yeterli bir paylaşım olmuştur.
Hocam merhabalar. Yaptığınız işlemleri klavyemde ben de denemek istiyorum daha iyi bir ses elde edebilmek için. Mümkünse bir rehber makalesi yayımlayabilir misiniz?

Hocam merhabalar. Yaptığınız işlemleri klavyemde ben de denemek istiyorum daha iyi bir ses elde edebilmek için. Mümkünse bir rehber makalesi yayımlayabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bak bu iki videoyu dikkatlice izlersen mantığını kavrayacaksın zaten. Maalesef şu anda rehber niteliğinde bir şey hazırlayacak müsaitliğim yok.

Bak bu iki videoyu dikkatlice izlersen mantığını kavrayacaksın zaten. Maalesef şu anda rehber niteliğinde bir şey hazırlayacak müsaitliğim yok.
Teşekkürler, kolay gelsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı