Crysis 1 ve Warhead oynamadan Crysis 2 oynama

Alitasbasi67

Decapat
Arkadaşlar üstte de belirttim Crysis 1 oynamayı denedim grafikten dolayı değil ama cidden aşırı sıktı beni ada hayatı ama new yorku eminim seveceğim. O yüzden Crysis 2'den başlamak istiyorum. Crysis 1 uzaylılar geliyor Crysis Warhead, saykonun hayatıyla alakalı olduğunu biliyorum. Beni 2 oyun hakkında biraz daha bilgilendirebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crysis 2 mükemmel bir oyundur bana göre. Seriyi baya önce oynamıştım Warhead'i oynamadan direk 1 2 ve 3'ü oynadım. Direk 2'den başlarsan bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Yanlışım varsa affola, tadını kaçırmadan anlatmaya çalışayım. 1. oyunda takımın lideri olan abimiz Prophet, 2. oyunda yalnız başına bizle bir durumdan ötürü karşılaşıyor ve giysiyi bizim oynadığımız karakter olan Alcatraz'a devrediyor. Böylece oyun başlıyor. İstersen biraz daha anlatırım fakat oynaman daha iyi olacaktır diye düşündüğüm için anlatmıyorum.

Arkadaşlar üstte de belirttim Crysis 1 oynamayı denedim grafikten dolayı değil ama cidden aşırı sıktı beni ada hayatı ama new yorku eminim seveceğim. O yüzden Crysis 2'den başlamak istiyorum. Crysis 1 uzaylılar geliyor Crysis Warhead, saykonun hayatıyla alakalı olduğunu biliyorum. Beni 2 oyun hakkında biraz daha bilgilendirebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Bence haklısın eskiden 1. oyun keyifliydi ama artık sıkıcı geliyor ama eğer 1. oyunu oynamazsan hikayeyi fazla anlamazsın ama 2. oyunu oynamak bir şey değiştirmez 2. oyun hikaye bakımından 1 ile ve 3 ile pek alakalı değil ama seriyi anlamak istersen 1 ve 3. oyunu kesin oynaman lazım Warhead konusuna gelirsek çok önemli bir oyun değil dlc gibi düşünebilirsin ilk oyunun grafik ve modelleriyle sadece 3 5 silah değişmesi sonucu oluşan çok önemli olmayan bir hikayesi olan oyun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı