Rehber CS 1.6 FPS arttırma

Dediğim gibi en düşük bilgisayarlar ve ciddi FPS sorunu yaşayanlar içindir. Yoksa bende fps_max 101 yazın demesini biliyorum :D

Bir insanın PC'si CS 1.6 bile kaldırmıyorsa o PC'den hiçbir şey olmaz.

hocam siz öyle yazınca aklıma direkt bu geldi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1458175

Grafikler şu şekildeyse CFG aktif demektir değilse bana yazabilirsiniz.

Bune kanka ya vazgeçtim yapmayacağım. :D

CS 1.6 da çok düşük FPS alan arkadaşlar için en iyi yöntemi sizlerle paylaşacagım. Eger bilgisayarınız oyunu zor oynatıyorsa FPS çok düşükse bu yöntemleri deneyin çünkü birazdan verecegim kodlar grafiklerinizi inanılmaz şekilde düşürücektir.

Öncelikle şu linkten CFG dosyasını indirin https://cs-games.uz/wp-content/uploads/2020/01/neo-cfg.zip indirdiginiz ZIP dosyasının içindeki CFG dosyasını cstrike klasörüne atın. CFG'ye girin ve unbindall kısmından aşağı dogru bütün kodları silin. CFG'yi boş bırakın.

Steam Community :: Guide :: Make CS/HL run on Super-Low + Lower Ping bu siteye girin ve içindeki kodları kopyalayın (//since a certainden başlayıp en sona yani pirate scuma kadar kopyalayın)kopyaladığınız kodları az önceki CFG dosyasına (neo.cfg) yapıştırın (CFG dosyasının içerisindeki eski kodları sildiginizden emin olup boş bıraktıktan sonra verdiğim linkteki kodları yapıştırın yoksa düzgün çalışmayabilir) kaydet deyip çıkın.

Eğer yine FPS arttırmak istiyorsanız High FPS Models bu siteye girin ve download tuşuna basın ve ZIP dosyasını indirin ve açın içindeki models>player dosyasının içindeki dosyaları cstrike>models>player kısmına atın.

Oyuna girin ve sonra cstrike dosyasının içindeki userconfig dosyasını silin (çünkü ayarlarda değişiklik yaptığınızda ayarlar sıfırlanabilir)

Hiçbir kod yazmadan ayarlarda değişiklik yapmadan direkt exec neo.cfg yazın ve direk oynamaya başlayın servere girdikten sonra şu kodu yazın gl_ztrick 0. FPS arttırmak ve rahat oynamak için değer.

Umarım faydalı olmuştur. Ayarları eskisi gibi yapmak isterseniz neo.cfg'yi silin ve oyuna tekrar girerek config.cfg yazın. Veya oyunu tekrar kurun.

Anlayamadığınız bir şey veya sorun oluşursa çekinmeden yazabilirsiniz.
İçinde başka yorumlar da var onlardan sıkıntı çıkar mı?

Bazı serverlar var örneğin valorant mod gibi onlara giriyorum 130-140 fps civarı aşırı saçma. Bizde serverımızda oynayan insanlara yardımcı olmak için bu konuya geldik. Konu sahibi sağolsun yardımcı oldu ❤️

Konuyu hortlatmışım biraz hocam 😄

Bazı serverlar var örneğin Valorant mod gibi onlara giriyorum 130-140 FPS civarı aşırı saçma. Bizde serverımızda oynayan insanlara yardımcı olmak için bu konuya geldik. Konu sahibi sağ olsun yardımcı oldu ❤️

Konuyu hortlatmışım biraz hocam 😄

Onların sebebi hem yüksek kaliteli modeller hem de optimize olmayan pluginler.

Onların sebebi hem yüksek kaliteli modeller hem de optimize olmayan pluginler.
Herşeyi kendimiz yapıyoruz veya yaptırıyoruz genelde yüksek kaliteli olduğundan dolayı fps çok düşüyor bu tarz kodlara vs ihtiyaç duyuyoruz mecburen

Geri
Yukarı