CS:GO 250TL bıçak önerisi

Yok ya, ne olur bunun gerçek olmadığını söyleyin.
90 TL'nin milyonlarca dolar para harcanarak üretilen oyunları satın almak için çok fazla bir ücret olduğunu söylüyoruz -ki katılıyorum, bütçesi yetmeyen bir sürü insan var, daha da düşürülmeli fiyatlar- oynanışa hiç bir ek katkısı olmayan, sadece görsel farklılık ortaya koyan bir şeye bu kadar para vermek nasıl bir şeydir.
Biz de "kapitalist sistemin alçakça oyunu işte" deyip devam etmemeliyiz bu oyunlara. Yazıktır, günahtır ya.

Kardeş ben sana anlatayım halimi : 3000 tl sadece babam çalışıyor maaaşı var ve bende tek çocuklarıyım ancak vakti zamanında az paralara aldığım şeyler uçtu bende satmaya karar verdim ben zaten iyi bir okulda vaktinde çalışan bir insanım benimde hakkım ego demişsiniz ego ile alakası yok insan kıskanıyor ve hoş duruyor özellikle ben için geçerli olan bişey bu : ben hayatımı asık bir suratla geçiriyorum ve onları gördüğümde biraz özgüvenim yerine geliyor şöyle diyorum "uğur bunları kazanacak kadar bekledin biraz mutlu ol tadını çıkar" ben gerçekten zor zamanlardan geçtim ve yıl oldu 2017 elbette eski senin yorumun ancak sitem ettim çünkü mutlu olmak için yıllardır bekliyorum işte şimdi bir mucize oldu ve mutluyum birde böyle düşünebilseniz...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı