Çözüm CS:GO "DispatchAsyncEvent backlog, failed to dispatch all this frame" hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Dünya
Daha fazla  
Herkese merhaba CS:GO'da FPS değerlerinizi düşüren ve konsolda kirliliğe neden olan, konu başlığında yazan yani "DispatchAsyncEvent backlog, failed to dispatch all this frame " hatasının çözümünü sunacağım.

1658865781638.png

Oyunda konsolu açıyoruz ve aşağıda verdiğim üç adet kodu yazıyoruz. Normalde bu üç komutun değerleri sıfırdır, bunları -1 yapıyoruz.

panorama_dump_events_backlog "-1"
panorama_dump_events_threshold_break "-1"
panorama_dump_events_threshold_us "-1"

Herkese iyi sosyaller. 😽

Güzel içerik falan değil. Bende işe yaramadı üstüne üstlük çıkan yazı daha da fazlalaştı:
DispatchAsyncEvent backlog, failed to dispatch all this frame. 188 of 5008 remaining
Events backlog summary
JSScheduledFunction: 48 occurences
ImageUnreferenced: 138 occurences
CarouselAutoScroll: 2 occurences
Çözüm adı altında paylaşılmasaydı bir şey demezdim ancak durum görüldüğü gibi...
20220820204953_1.jpg

Son düzenleme:
Güzel içerik falan değil. Bende işe yaramadı üstüne üstlük çıkan yazı daha da fazlalaştı:
DispatchAsyncEvent backlog, failed to dispatch all this frame. 188 of 5008 remaining
Events backlog summary
Çözüm adı altında paylaşılmasaydı bir şey demezdim ancak durum görüldüğü gibi...Eki Görüntüle 1492252

Aynen öyle bende de aynı sorun oluştu.

Events backlog summary
Çözüm adı altında paylaşılmasaydı bir şey demezdim ancak durum görüldüğü gibi...Eki Görüntüle 1492252
Hocam biraz zaman geçmiş ama çözebildinizmi sorunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı