CS2 aim geliştirmek için atölye haritaları önerisi

Arda7700

Centipat
Daha fazla  
CS2'ye yeni başladım, aimimi geliştirmeme yardımcı olan atölyelerin adi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş zaten atmış linkleri fakat bazı aklıevvel arkadaşlar aim geliştirmenin daha işe yarayan yolunu bulmuş oda hile açmak! Hevesini kırmak istemem ama şimdiden bilgin olsun senin saatlerce çalışıp emek vererek geliştirdiğin aimini sivri zekalının biri hile açarak kolayca saf dışı bırakarak emeğini boşa çıkarabiliyor ben bu yüzden oyunu bıraktım.

AimLab'i de deneyebilirsiniz hocam.

Arkadaş zaten atmış linkleri fakat bazı aklıevvel arkadaşlar aim geliştirmenin daha işe yarayan yolunu bulmuş oda hile açmak! Hevesini kırmak istemem ama şimdiden bilgin olsun senin saatlerce çalışıp emek vererek geliştirdiğin aimini sivri zekalının biri hile açarak kolayca saf dışı bırakarak emeğini boşa çıkarabiliyor ben bu yüzden oyunu bıraktım.

İyi oynayan adam hileyide alıyor :)

Bir kaç kez hile açıyor zaten kısa sürede banlanıyor hile açanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı