CS2 'Shift+Tab' server değiştirme

HyplenoX

Femtopat
Daha fazla  
CS2'de 'Shift+Tab' yapınca oyuna Frankfurt üzerinden bağlandığım yazıyor ve oyunda 50-70 ping arası alıyorum. Arkadaşımla aynı şehirde yaşamamıza rağmen Viyana üzerinden bağlandığı yazıyor o ise 20-30 ping alıyor. Bu serveri nasıl değiştirebilirim?

CS2'de 'Shift+Tab' yapınca oyuna Frankfurt üzerinden bağlandığım yazıyor ve oyunda 50-70 ping arası alıyorum. Arkadaşım da ise aynı şehirde yaşamamıza rağmen Viyana üzerinden bağlandığı yazıyor o ise 20-30 ping alıyor. Bu serveri nasıl değiştirebilirim?
cs2 ye nasıl girdin?

İnternet sağlayıcısından dolayı olabilir mi?

Eğer pinginiz çok yüksekse modemi resetlemek bazen çözebiliyor fakat sürekli pinginiz yüksek ise internet sağlayıcınızı arayıp bu durumu söyleyebilirsiniz. Bu arada ben de genellikle 50-70 arası ping alıyorum yani normal sayılır. Bazı sunucular Türkiye'ye daha yakın olduğu için daha az ping alabiliyorsunuz.

Eğer pinginiz çok yüksekse modemi resetlemek bazen çözebiliyor fakat sürekli pinginiz yüksek ise internet sağlayıcınızı arayıp bu durumu söyleyebilirsiniz. Bu arada ben de genellikle 50-70 arası ping alıyorum yani normal sayılır. Bazı sunucular Türkiye'ye daha yakın olduğu için daha az ping alabiliyorsunuz.
İşte arkadaşımla aynı şehirdeyiz ve o sürekli Viyana üzerinden bağlanıyor bu yüzden onun pingi 20-30 arası oluyor. Başka oyunlarda bu durum böyle değil. Viyana üzerinden bağlanmayı bulmam gerekiyor.

Geri
Yukarı