CS2'de yapılması gereken ayarlar nelerdir?

Grafik kalitesine önem veriyorsan Texture ayarını High yapman yeterli olacaktır, Multisampling Anti-Aliasing Mode ayarını 4x Msaa yapabilirsin, bu karakterlerin etrafında parça parça piksellerin gözükmesini engelleyecektir, High Dynamic Range ayarını Quality kullanarak uzak görüş şansını arttırabilirsin, yeni gelen özellik olan FidelityFX Super Resolution ayarını Disabled yapabilirsin çünkü baya buglu ve FPS düşüşüne sebebiyet veriyor.

Grafik kalitesine önem veriyorsan texture ayarını high yapman yeterli olacaktır, multisampling anti-aliasing mode ayarını 4X MSAA yapabilirsin, bu karakterlerin etrafında parça parça piksellerin gözükmesini engelleyecektir, high dynamic range ayarını quality kullanarak uzak görüş şansını arttırabilirsin, yeni gelen özellik olan FidelityFX Super Resolution ayarını disabled yapabilirsin çünkü bayağı buglu ve FPS düşüşüne sebebiyet veriyor.

Başka yükseltmem gereken ayar var mı hocam, sistemim müsait. Oynayışa pozitif katkı yapsın istiyorum. 8X yapmıştım ben o ayarı sanırım. Bir de 1440x1080 yaptım 4:3 mü oluyor, bilmiyorum. Değişeyim mi bunu?

Başka yükseltmem gereken ayar var mı hocam, sistemim müsait. Oynayışa pozitif katkı yapsın istiyorum. 8X yapmıştım ben o ayarı sanırım. Bir de 1440x1080 yaptım 4:3 mü oluyor, bilmiyorum. Değişeyim mi bunu?
4x yeterli 8 yapana gerek yok. Mobildeyim ayarı tam hatırlamıyorum ama adı evrensel gölge kalitesi olması gerek onu da high yapabilirsin. 1440x1080 evet 4:3 oluyor ben de o onu kullanıyorum son zamanlarda.

8X i s1mple dışında tercih eden olmuyor. Bende deniyordum bi ara.

Yeni konular

Geri
Yukarı