Custom ROM Custom ROM'u ve POCO X3 Pro'su olan OrangeFox'tan yedek atabilir mi?

Emocan_5806

Decapat
Daha fazla  
Merhaba benim bir POCO X3 Pro telefonum var ve bunun MIUI stuck ROM'unda mi hesap kilidi vardı ve bu yüzden kullanamıyordum. Birkaç cuatom ROM attıktan sonra bunun tüm sensörleri bozuldu ve bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bana OrangeFox'tan sensörleri düzgün çalışan bir telefonun yedeğini hangileri olması gerektiğini bilen kişiler atabilir mi? Bence System ve data yeter gibi ama tam bilmiyorum. Teşekkürler.

Merhaba benim bir POCO X3 Pro telefonum var ve bunun MIUI stuck ROM'unda mi hesap kilidi vardı ve bu yüzden kullanamıyordum. Birkaç cuatom ROM attıktan sonra bunun tüm sensörleri bozuldu ve bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bana OrangeFox'tan sensörleri düzgün çalışan bir telefonun yedeğini hangileri olması gerektiğini bilen kişiler atabilir mi? Bence System ve data yeter gibi ama tam bilmiyorum. Teşekkürler.

Sorun vendorda gibi gözüküyor. Cihazınıza özel yapılmış Custom ROM deneyin ya da direk stock roma dönün eğer sorun devam ediyorsa sorun donanımdadır. Vendor: donanımların driveri gibi düşünebiliriz.

Sorun vendorda gibi gözüküyor. Cihazınıza özel yapılmış Custom ROM deneyin ya da direk stock roma dönün eğer sorun devam ediyorsa sorun donanımdadır. Vendor: Donanımların driveri gibi düşünebiliriz.

Vendoru zaten doğru vayu indirdim hepsi öyleydi ve MIUI stock roumda kilit var lütfen dikkatli oku.

Vendoru zaten doğru vayu indirdim hepsi öyleydi ve MIUI stock roumda kilit var lütfen dikkatli oku.

MIUI cihazlar hakkında bilgim yok. Genel bilgim ile bunları diyebilirim. Sensörler çalışmıyorsa ya vendor ya ROM'ya da donanımsal bir sorun vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı