Sürprizbozan Cyberpunk Judy ve ilişki

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

albatrosvr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Judy'nin yan görevlerini bitirdim ve erkek v ile oynuyorum. Mod kurarak ilişkiyi pekiştirdim ve malum görevi yaptım. :D
En son dışarıda evinin anahtarını verdi, buradan sonra bir daha arayıp soracak mı? Görev verecek mi? Bu konuda merak ediyorum.

Merhaba,

Judy'nin yan görevlerini bitirdim ve erkek v ile oynuyorum. Mod kurarak ilişkiyi pekiştirdim ve malum görevi yaptım. :D
En son dışarıda evinin anahtarını verdi, buradan sonra bir daha arayıp soracak mı? Görev verecek mi? Bu konuda merak ediyorum.
2.1 güncellemesi ile romantik ilişkide olduğumuz karakterleri eve çağırıp zaman geçirebiliyoruz. Ben daha yapmadım ama olduğunu biliyorum.
Şu videoda spoilersiz 1:45'e kadar izleyip nasıl yapacağını görebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Düzeltme: Linki unuttuğumu fark ettim :D

2.1 güncellemesi ile romantik ilişkide olduğumuz karakterleri eve çağırıp zaman geçirebiliyoruz. Ben daha yapmadım ama olduğunu biliyorum.
Şu videoda spoilersiz 1:45'e kadar izleyip nasıl yapacağını görebilirsin.

Video:

1702127212380.png

Merhaba,

YouTube üzerinden gameplaylere bakarak kolayca halledebilirsin bir saniye video linki göndereceğim.

Geri
Yukarı