D-Smart İnterneti İptal Edip TürkNet Geçme

Nadas00

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda internet ve uydu hizmetini D-Smart'tan alıyoruz. Ben internet hizmetini artık Türk Netten almak istiyorum. Şöyle bir sorun var. Ev telefonu babamın üstüne kayıtlı ama D-Smart'ın internet ve uydu hizmetleri annemin üstüne kayıtlı.

İlk Türk Nete geçiş işlemlerini başlatırken müşteri hizmetleri ile konuştuğumda geçiş hizmetlerini kendilerinin yapacaklarını söylemişken, ev telefonu ve internetin farklı kişiler üstüne kayıtlı olduğunu söylediğimde D-Smart iptal işlemlerini kendimizin yapması gerektiğini söylediler.

Bu sorun sanırım Türk Net'in internet sitesi üzerinden kayıt olurken yalın internet seçeneği yerine sabit hat seçeneğini seçmemden dolayı kaynaklanıyor. Yani sonuç olarak şimdi benim korktuğum şey D-Smart internet hizmetini iptal ettirdikten sonra, Türk Net bağlanana kadar internetsiz kalma ihtimalim. Bu durum konusunda varsa bilginiz, öneriniz konuşmaktan memnuniyet duyarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı