Dark Diamond Pro Hava Akışını İyileştirme

siluette

Hectopat
Teknobiyotik'in incelemesine aldanarak F/P olduğunu düşündüğüm ve bütçem fazla olmadığı için bu kasayı aldım. Kasanın fanları berbat. Önünde hava alacak bir yeri yok. 1 saat oynadıktan sonra kapağı açtığımda içi sauna gibi olmuş oluyor. Öndeki 3 fana elimi tuttuğumda çok az bir hava geldiğini fark ettim, ben üflesem daha çok hava gelir öyle diyeyim. Bazı arkadaşlar kasanın önünündeki camı çıkarıp önüne sineklik takmışlar. Ben de böyle yapacağım ancak filtre veya sineklik olarak ne kullanmalıyım? Önerirseniz sevinirim. Fanlar hakkında, 4 tane ekstra fan boşluğu var toplam 8 fan kapasitesi var. Sizce kasanın kendisiyle gelen berbat fanları değiştirmeli miyim yoksa kalsın mı? Fan önerilerinizi bekliyorum, çok pahalı olmasın.

InkedDKCHDIAMONDPRO-icgorsel-11_LI.jpg

InkedDKCHDIAMONDPRO-icgorsel-07_LI.jpg

Böyle bir şey olacak ama alttaki iki fan için vida deliği yok gibi geldi. Nasıl takacağım bu fanları bilmiyorum. Üstteki iki fan yerine 14 Cm'de takılabilir ama emin değilim. Üstte sadece 12cm için vida deliği var. (Filtreye takılmayın, başka resim bulamadım, şu an evde değilim.) ben yine de 12 cm takacağım, 14 cm alıp da sonra takamazsam sıkıntı olur. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı