Steam Dark Souls serisi indirimde!

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Almak isteyenler için indirimde.

Evet beklendiği gibi yüzde 50 indirim almış yine, hiç girmemesinden iyidir.
Dark souls 2 sotfs upgrade paketi de indirime girmiş, onu alıp seriyi tamamlayacağım.
İndirim bekleyen varsa firma yüzde 50 den fazla indirim yapmıyor, daha fazla düşer diye beklemeyin, dolar artmadan alın.

Sizce Dark Souls 3 Deluxe'e o kadar para verilir mi ? Hep girmek istedim bu seriye ama hiç başlayamadım. Elimde Dark Souls Remastered, Dark Souls 2, Elden Ring ve Sekiro var. Bu indirimlerden sadece Dark Souls 2 SOTFS upgrade ve Dark Souls 3 almayı düşünüyorum ama DS3 Deluxe için o para değer mi ?

Sizce Dark Souls 3 Deluxe'e o kadar para verilir mi ? Hep girmek istedim bu seriye ama hiç başlayamadım. Elimde Dark Souls Remastered, Dark Souls 2, Elden Ring ve Sekiro var. Bu indirimlerden sadece Dark Souls 2 SOTFS upgrade ve Dark Souls 3 almayı düşünüyorum ama DS3 Deluxe için o para değer mi ?
Kişiden kişiye değişebilir hocam, bence bütçeniz varsa oyun 8 yıllık olsa bile değebilir, Sekiro'yu saymazsak serinin en iyi bossları bu oyunda, İritylh of the Boreal Valley gibi büyüleyici mekanları var.
İlk oyunla çok güzel bir bağı var 2. oyunun aksine.
Topluluk tarafından en çok beğenilen, seri içerisinde erişilebilirliği en yüksek souls oyunu, bana abartı gibi geliyor ama elden ring'den daha çok seven adamlar bile var.
Oyunun tek eksi yanı kısa olması ve ilk iki oyunun aksine lineer yapılı olması bağlantılı bir haritaya sahip olmaması.
Boss sayısı az ama kaliteli dediğim gibi, mekan sayısı ve düşman çeşitliliği de az ama dlc'ler bı nebze kapatıyor bu eksiği.
Elden ring'i daha önce oynamadıysanız ve seriyi sırayla oynayacaksanız çok zevkli bir oyun deneyimi olacaktır bence sizin için, 2024 yılında bile sırıtmıyor.

Kişiden kişiye değişebilir hocam, bence bütçeniz varsa oyun 8 yıllık olsa bile değebilir, Sekiro'yu saymazsak serinin en iyi bossları bu oyunda, İritylh of the Boreal Valley gibi büyüleyici mekanları var.
İlk oyunla çok güzel bir bağı var 2. oyunun aksine.
Topluluk tarafından en çok beğenilen, seri içerisinde erişilebilirliği en yüksek souls oyunu, bana abartı gibi geliyor ama elden ring'den daha çok seven adamlar bile var.
Oyunun tek eksi yanı kısa olması ve ilk iki oyunun aksine lineer yapılı olması bağlantılı bir haritaya sahip olmaması.
Boss sayısı az ama kaliteli dediğim gibi, mekan sayısı ve düşman çeşitliliği de az ama dlc'ler bı nebze kapatıyor bu eksiği.
Elden ring'i daha önce oynamadıysanız ve seriyi sırayla oynayacaksanız çok zevkli bir oyun deneyimi olacaktır bence sizin için, 2024 yılında bile sırıtmıyor.
Daha hiç birini bitirme fırsatı bulamadım almayı düşünüyorum ama almalı mıyım bilemedim. İlgimi çekiyor.

Sizce Dark Souls Remastered mi Hades 2 mi aslında Hades 2 alasım var fakat Dark Souls indirimleride kafamı karıştırmadi değil.

Anladım hocam 900 küsur TL :D zamanında dolar kuru güncel değilken indirim yapmazlar bu ara sürekli indirimde yersen al :D
@Kaan Öner Dolara geçtiğinde Dark Souls 2: Scholar of the First Sin'in ve Remastered'ın fiyatları düştü, sadece Dark Souls 3 biraz arttı. Ayrıca TL zamanında da birkaç kere indirim yaptılar, hatta altta TL olarak gösterdiğim indirimler dolara geçmeden birkaç ay önce. Zaten şu an dolarken dediğim gibi 2 oyun daha uygun fiyata geliyor.

1715279921904.png

1715279862710.png

1715279932581.png

1715279950073.png

1715279973263.png
1715279965620.png

@Kaan Öner dolara geçtiğinde Dark Souls 2: Scholar of the First Sin'in ve Remastered'ın fiyatları düştü, sadece Dark Souls 3 biraz arttı. Ayrıca TL zamanında da birkaç kere indirim yaptılar, hatta altta TL olarak gösterdiğim indirimler dolara geçmeden birkaç ay önce. Zaten şu an dolarken dediğim gibi 2 oyun daha uygun fiyata geliyor.

Eki Görüntüle 2191247
Eki Görüntüle 2191245

Eki Görüntüle 2191248
Eki Görüntüle 2191249

Eki Görüntüle 2191252Eki Görüntüle 2191251

Hocam bendemi problem var yoksa siz yakın zamanamı bakıyorusunuz bu Dark Souls 30 TL falan değil miydi bir dönem indirimde sonra bu adamlar 2-3 yıl hiç indirim yapmadı oyunlara insanlar sürekli konu açtı hatta forumda ben pişman olmuştum mesela keşke 30 TL civarı iken alsaydım diye.

Geri
Yukarı