DarkComet RAT VirusTotal sonucu

Neden kullanacaksınız ki?
DarkComet RAT program olarak bir virüs değildir. @Dutchman hocanın dediği gibi server oluşturmaya yarar. Karşıdaki kişiye dosya indirtip, yine DarkComet RAT GUI'ı üzerinden dosyanın indirilip açıldığı bilgisayarda kontrol/izlenme sağlar.

Bu tarz durumlar yasal değildir, aklınızda bulunsun.

Arkadaşıma şaka yapmak istiyorum o yüzden denemek istiyorum ama virüs yemek istemiyorum kullansam virüs kapar mı bilgisayar?

Arkadaşıma şaka yapmak istiyorum o yüzden denemek istiyorum ama virüs yemek istemiyorum kullansam virüs kaparmı bilgisayar.

Şaka da olsa birisinin bilgisayarında illegal bir şekilde kontrol kurmak hem etik hem de yasal değil. Haklarını bilen, biraz da bu tarz konularda bilgisi olan birine denk gelirseniz elinizde patlar.

Ayrıca programı kullandığınızda bilgisayarınıza zararlı bulaşıp bulaşmayacağı konusunda destek sağlayamayız.

Son düzenleme:
Şaka da olsa birisinin bilgisayarında illegal bir şekilde kontrol kurmak hem etik hem de yasal değil. Haklarını bilen, biraz da bu tarz konularda bilgisi olan birine denk gelirseniz elinizde patlar.

Ayrıca programı kullandığınızda bilgisayarınıza zararlı bulaşıp bulaşmayacağı konusunda destek sağlayamayız.

Teşekkürler.

Ben onu kullanırsam bilgisayarıma ne olabilir?
Eğer gerçek RAT ise bir şey olmaması gerekli teorik olarak fakat bu tarz yazılımların paylaşılması ve içine ekstra zararlı yazılım eklenmesi, senaryo için oldukça müsait.

Neden kullanacaksınız ki?
DarkComet RAT program olarak bir virüs değildir. @Dutchman hocamın dediği gibi server oluşturmaya yarar. Karşıdaki kişiye dosya indirtip, yine DarkComet RAT GUI'ı üzerinden dosyanın indirilip açıldığı bilgisayarda kontrol/izlenme sağlar.

Bu tarz durumlar yasal değildir, aklınızda bulunsun.

Eğitim olarak öğrenebilirler bu yasal tamamen Udemy bile RAT kodlama anlatılıyor thefatrat metasploit seyler var yani ama haklısın bunu kullanması suç doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı