Rehber Days Gone En Güçlü Yakın Dövüş Silahı Bulma

Evet şans eseri bulduğum yakın dövüş silahının nerede olduğunu göstereceğim. Resimleri paylaşacağım şimdi.
1.Diamond Lake Kampının hafif sol üst kısmında kalıyor görev zaten direkt görürsünüz.

1674686460982.png

1674686569219.png

2.Detaylı Konum olarak şöyle görseller bırakayım eğer görsellerden anlamazsanız betimleme yapayım. Geldiğinizde az biraz araştırma yapın bulursunuz zaten. Geldiğiniz yolun sağ tarafında kalıyor. Biraz daha detaylı anlatacak olursam geldiğiniz yolun sol tarafında iki araba var işaretlediğim yönde arkanızı dönün yürüyün o yerlerde olması lazım.

1674686850568.png

1674686957759.png

3.Ölmüş olan birkaç kişi var küçük bir kamp çadırın hemen yanında bulunuyor. Çadırın baktığım tarafında bulunuyor gördüğünüz gibi tüm özellikleri Full. Ben önceden aldım elimde ripçi baltası vardı yere düştü o sizi yanıltmasın.

1674687165531.png

1674687277757.png

Days gone bende oynadım Hdd ye yükledim başlarda drop oluyo ama sonradan açılıyor oyun drop olmuyor yani. Tavsiye ederim ben çok beğendim oyunu güzel olmuş.

Oyunu almayı düşünüyorum ama çok fazla olumsuz yorum var. Sen tavsiye eder misin? Horizon zero dawn ve bunun arasında kalsan hangisini seçerdin?
ben ikisini de oynadım bitirdim. epey farklı tarzlarda oyunlar hani tam olarak ne tür oyundan zevk aldığını biraz düşünmen lazım. tek kelime ile özetlemem gerekirse horizon oynanış zevki açısından açık ara öndeyken (god of war gibi atla zıpla vur kır parçala) - days gone hikayesi daha çok sarıyor drama tarzda olduğu için. ama oynanışı vasat, daha çok death stranding gibi oturaklı yapmaya çalışmışlar ama olmamış gibi, yoruyor insanı bazen. yani days gone tarzında bir oyun oynayacak olsam far cry oynarım daha iyi sanki. days gone sonlarına doğru iyice sıkılıp yan görevleri umursamadan ana görevleri bitirmiştim.

Ben ikisini de oynadım bitirdim. Epey farklı tarzlarda oyunlar hani tam olarak ne tür oyundan zevk aldığını biraz düşünmen lazım. Tek kelime ile özetlemem gerekirse Horizon oynanış zevki açısından açık ara öndeyken (God of War gibi atla zıpla vur kır parçala) - Days Gone hikayesi daha çok sarıyor drama tarzda olduğu için. Ama oynanışı vasat, daha çok Death Stranding gibi oturaklı yapmaya çalışmışlar ama olmamış gibi, yoruyor insanı bazen. Yani Days Gone tarzında bir oyun oynayacak olsam Far Cry oynarım daha iyi sanki. Days Gone sonlarına doğru iyice sıkılıp yan görevleri umursamadan ana görevleri bitirmiştim.

Berbat ağır değil mi biraz hocam? Bu arada bence Far Cry'a kıyasla daha Gone tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı