DeepCool LE520 240mm alınır mı?

Ben hava soğutma kötü demiyorum sürekli soğutucu alıp değiştirmekle kim uğraşsınki diyorum AM5 sokete geçmek istediğinde tekrar soğutucu almakla uğraşacak sıvı soğutmadada en fazla 3 4 sene sonunda sıvı ısınınca radyatör bakımını yapıp sıvısını değiştiriyorlar ben zaten sıvı soğutma çok daha iyi demedim elinde imkanı olan herkes Noctua dh 15 hava soğutma alsa keşke.

Attığım ürün NH-D15 seviyesinde bir ürün bunu belirtmek isterim.

Değiştirmeye gerek yok AM5 soket destekli bir ürün zaten. Onu da geçtim aman 70 dereceyi görmesin derdi var memlekette 80 dereceye kadar sorun olmaz. Stabil çalıştın istikrarlı çalışsın 80 derece çalışsın.

E garanti bitti pompa arızalandı sıvı soğutma elinde kaldı o zaman ne olacak.

Sıvı soğutmanın Uber bir düşüş yaşattığını düşünüyorlar onu eleştiriyorum. İyi hava soğutma alırsın sıvı soğutma performansı elde edersin sorunsuz kullanırsın senelerce. Zaten AM4 toplayan adam AM5'e geçene kadar bizim melekette kaç yıl geçer. :D

Burada daha uygun yollu ve mantıklı olabilecek bir seçenek sunuyorum arkadaşa he diyorsa ben sıvı soğutma seviyorum alsın ne olacak. Kişi zevki göz zevki değil mi bende aldım zamanında PF240'ı X5460 için görünüşten dolayı.

Hocam ben 3 4 sene sonra bu sıvı soğutma tıkandı bakımını yapamam garanti kapsamıda bitti ne yapacağım diye düşüneceksen AK600 DeepCool kule tipi soğutma al görüntü olarak sıvı soğutma her ne kadar iyi olsa da sıvı soğutmalar ciddi bir bakım ister o yükü kaldırabileceksen al kaldıramayacaksan hava soğutma al sadece macun değiştir arada fanlarının tozunu al yetiyor.

7500F için LE520 ya da LS520 düşünüyorum.
Araştırdığımda bunların performanslarının hemen hemen aynı olduğunu hatırlıyorum. Ryzen 5600 ve 7500F gibi işlemciler için de gayet uygunlar. Hangisi ucuzsa onu alın.

LE520 Amazon yurtdışı gönderimli olan 2.400 lira galiba isterseniz bunun başlığını açıp satın alma detaylarıyla sorabilirsiniz:

Attığım ürün NH-D15 seviyesinde bir ürün bunu belirtmek isterim.

Değiştirmeye gerek yok AM5 soket destekli bir ürün zaten. Onu da geçtim aman 70 dereceyi görmesin derdi var memlekette 80 dereceye kadar sorun olmaz. Stabil çalıştın istikrarlı çalışsın 80 derece çalışsın.

E garanti bitti pompa arızalandı sıvı soğutma elinde kaldı o zaman ne olacak.

Sıvı soğutmanın Uber bir düşüş yaşattığını düşünüyorlar onu eleştiriyorum. İyi hava soğutma alırsın sıvı soğutma performansı elde edersin sorunsuz kullanırsın senelerce. Zaten AM4 toplayan adam AM5'e geçene kadar bizim melekette kaç yıl geçer. :D

Burada daha uygun yollu ve mantıklı olabilecek bir seçenek sunuyorum arkadaşa he diyorsa ben sıvı soğutma seviyorum alsın ne olacak. Kişi zevki göz zevki değil mi bende aldım zamanında PF240'ı X5460 için görünüşten dolayı.

Orijinal forumu açan arkadaş sıvı soğutma istiyorsa böyle yazılar ile arkadaşın düşüncesini değiştirmeye gerek yok bence.

Geri
Yukarı