Demon Slayer Hashira Training Arc Türkiye'de vizyona girecek mi?

Sonunda Türkiye'de sinemalara çıkıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Demon Slayer bugün sinemalara çıktı. İzleyenler yorumlarını yazabilir mi?
Ben bugun gittim 3.sezonun son bolumu + yeni sezonun ilk bolumu vardı. Film başlarken tüm sezonlar sezona ait sarkı ile özet geçilio sonra başlıyor. Yeni sezonun ilk bölümünü ben gayet begendim fakat sinemada izlemek yerine 12 mayısı beklemek daha mantıklı. Yinede cok guzeldi herkese öneririm.

Ben bugün gittim 3.sezonun son bölümü + yeni sezonun ilk bölümü vardı. Film başlarken tüm sezonlar sezona ait sarkı ile özet geçilio sonra başlıyor. Yeni sezonun ilk bölümünü ben gayet begendim fakat sinemada izlemek yerine 12 Mayıs'ı beklemek daha mantıklı. Yine de cok guzeldi herkese öneririm.

Sus sus spo verme okumadim bile lütfen 😅😂😂😂

Ben bugün gittim 3.sezonun son bölümü + yeni sezonun ilk bölümü vardı. Film başlarken tüm sezonlar sezona ait sarkı ile özet geçilio sonra başlıyor. Yeni sezonun ilk bölümünü ben gayet begendim fakat sinemada izlemek yerine 12 Mayıs'ı beklemek daha mantıklı. Yine de cok guzeldi herkese öneririm.

12 Mayıs'ta nereye çıkıyor ki?

Yaaa of ulaaa ulan filmi olduğunu ilk defa duyuyorum acayip gidesim geldi. Antalya Manavgat'tayım. Burada bir daha vizyona girer mi?

Yaaa of ulaaa ulan filmi olduğunu ilk defa duyuyorum acayip gidesim geldi. Antalya Manavgat'tayım. Burada bir daha vizyona girer mi?

Ben de birkaç gün önce gittim ve kesinlikle değmez. Çok uzun zamandır bekliyordum. Her yerde aramıştım. Girmediğim web sitesi kalmadı. Ve sonunda gittiğimde film 1 saat 44 dakika olması gerekiyordu ama bunu 1 saati eski bölümleri göstererek geçti. Kimse bana filmin sadece 40 dakika olduğunu söylemedi. Aslında 40 dakika olması önemli değil de o 40 dakikada heyecan verici kısımlara geçmeden bitti zaten. Yani filmin ismi "Hahira Eğitimi" ama eğitime başlamadan bitti. Film kötü değil ama film de denemez. Sadece yeni sezonun ilk bölümü işte.

Tabii sinemada o atmosferde izlemek bir başka keyifli oluyor. Sadece biraz hayal kırıklığına uğradım.

Yeni konular

Geri
Yukarı