Depolama SSD'ye mi yapılmalı?

egemenavsr

Hectopat
Selam işletim sistemini SSD'ye kuracağım bu kesin fakat normal depolamayı nasıl yapmalıyım bunu secebilir miyim? Windows ve oyunların açılma sürelerini etkiler mi direkt PC geldiği gibi ellemeden uygulama mı indirmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam işletim sistemini SSD'ye kuracağım bu kesin fakat normal depolamayı nasıl yapmalıyım bunu secebilir miyim? Windows ve oyunların açılma sürelerini etkiler mi direkt PC geldiği gibi ellemeden uygulama mı indirmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunlardan da daha verimli performans almak istersen SSD'ye kur ancak tamamen doldurma.

HDD var yani bu soruyu sorduğuna göre. HDD'de oyunları, temel yazılımlar ile işletim sistemini de SSD'ye kurmanı tavsiye ederim.

Kurulabilir tabi.Kurarsan oyunların daha hızlı açıldığına şait olabilirsin.Ancak 120 ya da 240 gb ssd'ler oyunlar var işletim sistemini kurduğunda yetersiz kalabilir.Daha yüksek gb'li ssd tercih edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı