Derimod bot alınır mı?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
İyi akşamlar, sevgili Sosyal üyeleri. Malum, kış geldi, bot lazım. Attığım linkte olan botu beğendik. Nasıldır, yırtılma, su geçirme gibi bir durum olur mu? Uzun ömürlü olur mu?

Hocam elbette tarz meselesi, ama bu tip botlar biraz eskiyince çok çok kötü gözüküyor (şahsi fikrim).
Eğer tarzınıza uygunsa bilekte duran postal tarzı botlar var. Onlara bakın derim.

Derimod çok kalitesiz ayakkabılar üretiyor. İndirimde hem anneme hem bana bot almıştık, ikiside 1 yıl olmadan iç taban ve burun kısmından yırtıldı. Garanti kapsamıyor, ücretli tamir için yer öneriyorlar.

Hocam ben Good Year aldım (lastik markası) tavsiye ederim.

Allah Allah yapmayın yav tüh😕
Hocam elbette tarz meselesi, ama bu tip botlar biraz eskiyince çok çok kötü gözüküyor (şahsi fikrim).
Eğer tarzınıza uygunsa bilekte duran postal tarzı botlar var. Onlara bakın derim.

Derimod çok kalitesiz ayakkabılar üretiyor. İndirimde hem anneme hem bana bot almıştık, ikisi de 1 yıl olmadan iç taban ve burun kısmından yırtıldı. Garanti kapsamıyor, ücretli tamir için yer öneriyorlar.

Hocam ben good year aldım (lastik markası) tavsiye ederim.

Çok sevgili hocaların almışlar artık elden gelen bir şey yok bize de giyinmek düşer 🙂

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-23-14-18-29-625_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-12-23-14-18-29-625_com.whatsapp.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:

Geri
Yukarı