Steam Destek çalınan hesabı geri veriyor mu?

metah420

Zeptopat
Daha fazla  
Dün öğlenleyin hesabım çalındı ve ne gerekiyorsa yaptım, bekliyorum. Bu süreç nasıl işliyor ve hesabımı nasıl geri verecekler?

Ve ekstradan Türkçe mi yazsam, yoksa İngilizce mi yazsam bir fark olur mu geri dönüşlerine?

Dün öğlenleyin hesabım çalındı ve ne gerekiyorsa yaptım, bekliyorum. Bu süreç nasıl işliyor ve hesabımı nasıl geri verecekler?

Ve ekstradan Türkçe mi yazsam, yoksa İngilizce mi yazsam bir fark olur mu geri dönüşlerine?
Eğer gereken bilgileri verdiyseniz verilir. Sadece envanterinizde değerli birşey varsa şimdiden geçmiş olsun.

Eğer gereken bilgileri verdiyseniz verilir. Sadece envanterinizde değerli bir şey varsa şimdiden geçmiş olsun.

Envanterimde bir şey yoktu sadece oyunlarım var o kadar bayağı bir oyun var. Ve ne zaman geri alabilirm hesabımı ve üstüne benim hesabımda oyun oynuyor ben bu durumda elim kolum bağlı izliyorum bu benim canımı cok sıkıyor.

Envanterimde bir şey yoktu sadece oyunlarım var o kadar bayağı bir oyun var. Ve ne zaman geri alabilirm hesabımı ve üstüne benim hesabımda oyun oynuyor ben bu durumda elim kolum bağlı izliyorum bu benim canımı cok sıkıyor.
Maksimum 1-2 gün içinde geri alırsınız. Dekont vs. verdiniz mi ?

Maksimum 1-2 gün içinde geri alırsınız. Dekont vs. verdiniz mi?

Evet lütfen geri alayım bid dün orucluydum dün bir de çalışıyordum öğelen leyin bir baktım tek Steam değildi isnta face DC hepsi giti ama aldım az kalsın bayılacaktım gördüklerimden sonra şifreyi değiştirdim şu an tek Steam bekliyorum. Altaki hesabımıda gönderdim giriş yaptığma dair kanıt önceden.

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-17_135929780.png
    resim_2024-03-17_135929780.png
    148,5 KB · Görüntüleme: 16
  • InkedScreenshot_20240316-204929_Steam_LI.jpg
    InkedScreenshot_20240316-204929_Steam_LI.jpg
    630,6 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Evet lütfen geri alayım bid dün orucluydum dün bir de çalışıyordum öğelen leyin bir baktım tek Steam değildi isnta face DC hepsi giti ama aldım az kalsın bayılacaktım gördüklerimden sonra şifreyi değiştirdim şu an tek Steam bekliyorum. Altaki hesabımıda gönderdim giriş yaptığma dair kanıt önceden.
Pc'ye format attiniz mi ?

Bir daha yaşanabilir çünkü.

Geri
Yukarı