Kapalı Discord moderasyon botu

Berkay058

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Discord'da sunucuların yetkililerine yardımcı olabilmek adına kendimce yaptığım bir moderasyon botu komutları var. Bu komutları sıfırdan sizin adınıza bir bot yapıp moderasyon için komutlarını kodlamayı düşünüyorum. Komutlar da ban, mute, ve kick gibi komutlar. Botun adını, profil fotoğrafını vs. kendiniz istediğiniz gibi yapabileceksiniz; sadece ben komutlarını ayarlayacağım. İletişim için Discord'dan ekleyebilirsiniz. Discord adresim: Berkay#8463

Fiyat= 10 TL.
Ödeme yöntemleri= İninal kart veya Steam Cüzdan Kodu.
Bu arada ödeme olarak ETS 2 oyununa ait Actros Tuning Pack DLC'sini hediye olarak atarsanız kabul edebilirim. Tabii bir kereliğe mahsus olarak.

V12 mi kodlar? Ben de bot kodluyorum, şu an 100+ sunucu botum var 🤣
Merhabalar. Discord'da sunucuların yetkililerine yardımcı olabilmek adına kendimce yaptığım bir moderasyon botu komutları var. Bu komutları sıfırdan sizin adınıza bir bot yapıp moderasyon için komutlarını kodlamayı düşünüyorum. Komutlar da ban, mute, ve kick gibi komutlar. Botun adını, profil fotoğrafını vs. kendiniz istediğiniz gibi yapabileceksiniz; sadece ben komutlarını ayarlayacağım. İletişim için Discord'dan ekleyebilirsiniz. Discord adresim: Berkay#8463

Fiyat= 10 TL.
Ödeme yöntemleri= ininal kart veya Steam cüzdan kodu.
Bu arada ödeme olarak ETS 2 oyununa ait actros tuning pack DLC'sini hediye olarak atarsanız kabul edebilirim. Tabii bir kereliğe mahsus olarak.

Altyapı olmadığının kanıtı var mı? Bir de kendi komutlarım var diyorsun, bir de sıfırdan kodlayacağım diyorsun. Altyapı kopyalayacaksın, değer mi 10 lira için emek çalmak?

Altyapı olmadığının kanıtı var mı? Bir de kendi komutlarım var diyorsun bir de sıfıdan kodlayacağım diyorsun altyapı kopyalayacaksın değer mi 10 lira için emek çalmak.
Kimseden bir şey kopyalamayacağım sadece komutları kişinin isteğine göre ayarlayacağım. Kimsenin emeğini çalmıyorum. Kodları bizzat kendi botumda yapıp denemiştim.
İlan hala güncel.
Güncel.
Güncel.

Hocam şuan bayram tatilinde olduğum için evde değilim. Pazar günü dönüyorum o zaman haberleşebiliriz.
@Aeklink Hocam duruma bakılırsa pazar günü dönemeyeceğim gibi duruyor. İsterseniz başka konu veya ilanlara bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam şuan bayram tatilinde olduğum için evde değilim. Pazar günü dönüyorum o zaman haberleşebiliriz.
@Aeklink Hocam duruma bakılırsa pazar günü dönemeyeceğim gibi duruyor. İsterseniz başka konu veya ilanlara bakabilirsiniz.
Acelem yok. 1 ay sonra da olur. Başka düzgün ilan yok.

@Aeklink Tekrardan arkadaşlık isteği gönderebilir misiniz? Konuya yazdığınız mesajı görmeden önce arkadaşlık isteğini reddetmiştim.

Geri
Yukarı