Çözüm Discord'dan tanımadığım biri bana kendi hesabından CS:GO bıçağı alıp almadığını sordu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BartelDiaz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle selam. Discord'dan tanımadığım bir profil bana yazıp kendi hesabından resim atarak benden bıçağını alıp almadığını sordu, sonrasında ben sadece oyun aldığımı söyledim (öyle de Steam'de hiçbir oyun itemi almam sadece oyun alırım). Bana satın alma geçmişimi atabilir misin dedi, ne olur ne olmaz atmadım. Altına aşağıda görüntülerini paylaşacağım, benim hesabım şikayet edilmiş, 48 saat içinde hem kendinin hem benim hesabım kapanacakmış ve benim hesabımın da kapanmaması için yardım etmek istediğini söyledi. Aşağıda paylaştığım e-postaya mail atmamı söyledi.

Arkadaşlar, böyle şeylere inanmayalım. Bilgilendirelim. Öyle bir talep oluşsa bana da mail gelirdi. Eğer böyle kişiler size yazarsa inanmayın. Ayrıca bu e-postaya herhangi bir mail gönderiminde bulunmayın aksi takdirde sorumluluk kabul etmiyorum arkadaşlar!

Bu arada bu konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.

Ekran görüntüsü 2023-08-28 201412.png
Ekran görüntüsü 2023-08-28 201423.png
Ekran görüntüsü 2023-08-28 201431.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı