JavaScript Disqus yorumlar olmuyor

699996

Picopat
Web sitesi için hazır site kur aracı kullanıyorum (Hostinger), ama Disqus yorumları eklemeye çalışınca sürekli bu hatayı alıyorum.

Eki Görüntüle 2168836

Her ne kadar yapmaya çalışsam da sürekli aynı sonuca ulaşıyorum ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 1713122899407.png
    1713122899407.png
    10,2 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Kral, Disqus yüklenemedi hatası için şu adımlara bak: Disqus ayarlarının doğru olduğuna ve doğru kodları eklediğine emin ol. Tarayıcının önbelleğini temizle ve tekrar dene. Hostinger'ı da bir sorgula, platformda bir engel var mı diye!

Kral, Disqus yüklenemedi hatası için şu adımlara bak: Disqus ayarlarının doğru olduğuna ve doğru kodları eklediğine emin ol. Tarayıcının önbelleğini temizle ve tekrar dene. Hostinger'ı da bir sorgula, platformda bir engel var mı diye!

Hostinger AI hizmetine sahip oradan sorduğum zaman hayır bir engel yok diyor. Kod olarak maalesef bilmiyorum, tarayıcı önbelleği de pek etki etmedi doğrusu çok denedim.

Hostinger AI hizmetine sahip oradan sorduğum zaman hayır bir engel yok diyor. Kod olarak maalesef bilmiyorum, tarayıcı önbelleği de pek etki etmedi doğrusu çok denedim.
Dostum önce kodları doğru eklediğinden emin ol, daha sonra Disqus'un rehberine bak. Hâlâ sıkıntı varsa, Disqus destek ekibine yaz, onlar çözüm bulur.

Geri
Yukarı