Rehber Draw Bricks nasıl oynanır?

Merhabalar, bugün severek vakit geçirdiğim bir oyunu anlatmak istiyorum. Draw Bricks. Bu ücretsiz bir mobil oyun. Fakat vakit öldürmelik.
Nasıl oynanır?
Arayüz gayet basit. Oyunu ilk açtığınızda karşınıza şöyle bir ekran gelecek.
Screenshot_20220530-231509_Draw Bricks.jpg

Haydi bir blok yerleştirelim ve o blokla neler yapabiliriz ona bakalım.
Screenshot_20220530-231715_Draw Bricks.jpg

Gördüğünüz üzere mavi geliyor. Bunu renk menüsünden değiştirelim.
Screenshot_20220530-231737_Draw Bricks.jpg
Ve bu oyunun en sevdiğim yanı ise hazır ev ve araba olması. Ve evet bu arabaları sürebiliyoruz. Bunun için ev ikonuna tıklıyoruz. Ve sonra oradan beğendiğimiz evi veya arabayı seçiyoruz. Ev yapmak için bir ev seçip "Build" tuşuna başıyoruz. Oyun sizden transparent yerlere tıklamanızı istyecek. Araba sürmek için ise istediğiniz arabayı seçip "Test this vehicle" tuşuna basıyoruz.
Screenshot_20220530-231919_Draw Bricks.jpg
Ev yaptınız ve içini mi donatmak istiyorsunuz? Bunun için sağ menüdeki blok simgesine tıklayıp mobilya alıp mobilya döşeyebilirsiniz.
Screenshot_20220530-232100_Draw Bricks.jpg

Son olarak kendinize güvendiniz ve araba mı yapmak istiyorsunuz? Bunun için sol üst menüden "Create vehicle" tuşuna basmanız yeterli.
Screenshot_20220530-232202_Draw Bricks.jpg

Ve şöyle bir ekran gelecek.
Screenshot_20220530-232214_Draw Bricks.jpg

Kapanış.
Diyebilirsiniz, "E ilker bunun neresi oyun? Model programı." Aslında değil. Çünkü bunda dışarı model atılmıyor. Ve araba vs sürebiliyorsunuz. Ve bir de fazla resim kullandım. Çünkü arayüzü daha iyi kavrayın istedim. O zaman benden bu kadar. Görüşürüz.

Aslında bunu görmem çok iyi oldu bu tarz uygulamalara bayılırım. Mobilya döşemeli ev yapmalı fln. Güzel rehber tebrikler 👍

Geri
Yukarı