Oyun [E TAIL] Solasta: Crown of the Magister 58,65 TL!

Hocam yaz indirimlerinde girebilir diye düşünüyorum, solasta yeni DLC çıktı onu almadım. Bg3 çok da sarmadı beni bakalım tam sürüm çıkınca ne olur. Etail gibi yerlerde DLC'ler indirme girerse etiketlerim yine sizi. Üzüldüm gerçekten.😓
Teşekkürler hocam,sağlık olsun. Zam yapmayacagız deyip de sözünde durmayanlar utansın artık ne diyelim ki.

Teşekkürler hocam,sağlık olsun. Zam yapmayacagız deyip de sözünde durmayanlar utansın artık ne diyelim ki.
Hocam şöyle bir durum var, adamlar zam yapmadı. Oyun hala orijinal fiyatında. Ancak Steam döviz politikası nedeniyle bizde fiyat yükseldi. Konunun devamındayım. Bir şey bulursam bu konuda etiketleyeceğim sizi. Bir umut var hala daha Haziran'ı bekeleyelim. 😍☺️

Hocam şöyle bir durum var, adamlar zam yapmadı. Oyun hala orijinal fiyatında. Ancak Steam döviz politikası nedeniyle bizde fiyat yükseldi. Konunun devamındayım. Bir şey bulursam bu konuda etiketleyeceğim sizi. Bir umut var hala daha Haziran'ı bekeleyelim. 😍☺️
İnşallah ki hocam artık büyük çaplı düşünüyoruz.:).

Isthereanydail'de ben listeye ekledim mail geliyor kaçırmazsam direk yazarım buraya ama her gün PC açamıyorum bazen o zamana denk gelmez umarım :(

Geri
Yukarı