EasyCep'ten yenilenmiş iPhone 11 alınır mı?

NLRezonance

Hectopat
Daha fazla  
2 yıl garantili olduğu için, muhatabım belli olduğu için ve 12 ay taksit seçeneği olduğu için EasyCep'ten yenilenmiş iPhone 11 almak istiyorum. Kozmetigi çok iyi ve fiyatı 16500 TL. Pil sağlığı ise 83-100 arası. Sizce alınır mı?

Geçen gün Migros'ta 16.199 TL'ye sıfırını gördüm. İndirim yapmışlardı, sarı etiket şeklinde.

Bir an elim cüzdanıma gitti dedim "dur ne yapıyorsun" öylece baktım durdum. Sonra öteki alacaklarıma gidip eve temizlik eşyaları aldım çıktım :D

2 yıl garantili olduğu için, muhatabım belli olduğu için ve 12 ay taksit seçeneği olduğu için EasyCep'ten yenilenmiş iPhone 11 almak istiyorum. Kozmetigi çok iyi ve fiyatı 16500 TL. Pil sağlığı ise 83-100 arası. Sizce alınır mı?
Tövbe edin hocam. Yenilenmiş hiçbir şekilde alınmaz.

Yenilenmiş hiçbir telefon alınmaz. iPhone 11 piyasası o civarlarda ya da biraz daha fazla. Yenilenmiş almak yerine sıfır alabilirsiniz, indirim kovalarsanız çok rahat bulabilirsiniz.

Yenilenmiş telefon almayın.

Geçen gün Migros'ta 16.199 TL'ye sıfırını gördüm. İndirim yapmışlardı, sarı etiket şeklinde.

Bir an elim cüzdanıma gitti dedim "dur ne yapıyorsun" öylece baktım durdum. Sonra öteki alacaklarıma gidip eve temizlik eşyaları aldım çıktım :D

Migros'ta 0'ı 16.800 TL :D iyi ki bu konuyu açmışım. Taksit seçeneği bulunuyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı