Ekranı kırık telefondan veriler nasıl alınır?

rüzgar nar

Picopat
Daha fazla  
Benim sorunum ekranı kırık bir telefondan veri almak istiyorum ama alamıyorum. Bilgisayara bağlıyorum telefonu ayrıca dokunmatiği de çalışmıyor. Bir uygulama bulduk ama emülatör gerektirdiği için açamadık ve ekran kilidi var. Nasıl içinden verileri alabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sorunum ekranı kırık bir telefondan veri almak istiyorum ama alamıyorum. Bilgisayara bağlıyorum telefonu ayrıca dokunmatiği de çalışmıyor. Bir uygulama bulduk ama emülatör gerektirdiği için açamadık ve ekran kilidi var. Nasıl içinden verileri alabiliriz?
Aynı şeyle karşı karşıyayım bende. Ekranı dondu telefonumun garantiye gönderemedim 1 aydır verileri alamadığım için. Cevaplar işime yarayacaktır buradaki umarım.

Bende de aynı durum var bir cihaz var açılıyor ekrana görüntü gelmiyor telefonda kilit var kablo ile bağlayınca okumuyor test ekranı takıp telefonu açma şansım yok nasıl halledebilirim bilmiyorum kaldı öyle benim cihazım da.

Bende de aynı durum var bir cihaz var açılıyor ekrana görüntü gelmiyor telefonda kilit var kablo ile bağlayınca okumuyor test ekranı takıp telefonu açma şansım yok nasıl halledebilirim bilmiyorum kaldı öyle benim cihazım da.

Biz zaten telefon aşırı eskimişti yeni telefon aldık Google hesabı kopyala diye bir şey var eski telefonunuzda eğer yedekleme yaptıysanız yapabilirsiniz. Ama ekran gelip dokunmatik çalışmıyorsa OTG ile yapabilirsiniz ama hem ekran görüntüsü gelmiyor hem de dokunmatik çalışmıyorsa ve yeni bir telefon almiyacaksanız tamirciye götürüp ekranını tamir ettirebilirsiniz veya bu dediklerimin hiçbirini yapamazsanız tamirciler anakarttan depolama kısmını alıp bakabiliyorlar daha da başka çözüm bilmiyorum.

Geri
Yukarı