El konsolu önerisi

Standalone

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,

El konsolu veya el bilgisayarı almayı düşünüyorum. Yakında zamanda MSI claw çıkacak ama Intel pek güven vermiyor bu konuda o yüzden aklımda ASUS ROG Ally var. Yurt dışına giden tanıdığım yok sırf bunun içinde yurt dışına gitmek zor. Sizin önerileriniz neler? Steam Deck TR'de satılmıyor maalesef. Hepsiburada'da 30K'ya Z1 Extreme modelli ASUS ROG Ally satılıyor. Lenovo Legion GO da güzel görünüyor ekranı daha büyük ama tek Media Markt'ta gördüm o da 46k gibi saçma sapan bir fiyat. Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

El konsolu veya el bilgisayarı almayı düşünüyorum. Yakında zamanda MSI claw çıkacak ama Intel pek güven vermiyor bu konuda o yüzden aklımda ASUS ROG Ally var. Yurt dışına giden tanıdığım yok sırf bunun içinde yurt dışına gitmek zor. Sizin önerileriniz neler? Steam Deck TR'de satılmıyor maalesef. Hepsiburada'da 30K'ya Z1 Extreme modelli ASUS ROG Ally satılıyor. Lenovo Legion GO da güzel görünüyor ekranı daha büyük ama tek MediaMarkt'ta gördüm o da 46k gibi saçma sapan bir fiyat. Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Steam Deck Türkiye'de satılıyor.

Geri
Yukarı