Elden Ring'de ruh çağırma çanı işe yaramıyor

Garav0lli

Centipat
Daha fazla  
Ben oyunda biraz ilerledim. Sonra oyunun en başındaki Curch of Elleh'de bulunan Renna'dan çan alındığını öğrendim. Oraya gittim fakat ne yaptıysam o NPC ruh orada belirmedi. Ne yapmalıyım? Ruh çağırma çanını almanın başka yolu var mı?

Ana hikayenin ilk adımına gelmemişsin. Videodaki gibi yaparsan gelir. Garanti olsun diye oradaki bossa bir kere öl. Atlı bossa ölünce geliyor olabilir.

Oyunda çok ilerlediysen bir süre sonra oraya gelmeyi bırakıyor Ranni. Onu almanın başka bir yolu da yuvarlak masa salonundaki (Roundtable Hold) ikiz başlı NPC'den satın almak. İlla Ranni'den almana gerek yok yani.

Ben oyunda biraz ilerledim. Sonra oyunun en başındaki Curch of Elleh'de bulunan Renna'dan çan alındığını öğrendim. Oraya gittim fakat ne yaptıysam o NPC ruh orada belirmedi. Ne yapmalıyım? Ruh çağırma çanını almanın başka yolu var mı?
İlk önce margite giden bir yol var o yolun başında bi yıkılmış kale gibi bir yer var orada grace var o graceye oturuyon keşfediyon sonra bir tane kız geliyo melikamıydı neydi youtubeye yaz melina nerde elden ring diye çıkar oraya gitceksin sonra o ruh çanı veren kişinin yanına gitceksin orda olur o zaten sırayla yapman lazim

Yeni konular

Geri
Yukarı