Elektrikli motor limitli hızı geçerse ceza yenir mi?

woja

Femtopat
Daha fazla  
250 watt elektrikli motorum var. Pedallari vardi fakat cikardim. Uygunluk beyani mevcut. Faturada 25 gecmiyor yaziyor fakat 45 goruyor. Kask takiyorum ama islek yerlere çok giriyorum. Kaç kW bakmam gerek? Ceza yer miyim? İzmir'de oturuyorum. Merkezi bir yer bu aralar ceza olaylari artti. Ozellikle elektriklilere yukleniyorlar. Dogru bilgi verelim.

250 watt elektrikli motorum var. Pedallari vardi fakat cikardim. Uygunluk beyani mevcut. Faturada 25 gecmiyor yaziyor fakat 45 goruyor. Kask takiyorum ama islek yerlere çok giriyorum. Kaç kW bakmam gerek? Ceza yer miyim? İzmir'de oturuyorum. Merkezi bir yer bu aralar ceza olaylari artti. Ozellikle elektriklilere yukleniyorlar. Dogru bilgi verelim.
Ehliyetin mi yok? Benim bildiğim kimse bu watt motorda bu hızı yaptın diye ceza yazmaz.

Ceza yemezsin, sadece yanında ürünün faturası bulunsun bir nevi ruhsat mantığında. Kontrollerde hız vs. gibi şeylere bakılmıyor, tipini beğenmediklerini durduruyorlar çalıntı vs. olabilir diye.

Geri
Yukarı