Epic Games Epic Games yılbaşı tatili indirimleri oyun önerileri

Hocalarım Horizon Zero Dawn alacaksanız tavsiye etmediğimi söylemek isterim. Sadece hikayesi için oynayacağım savaş mekanikleri falan umrumda değil diyorsanız belki bakabilirsiniz ama Marvel's Spider-Man Remastered, Days Gone gibi oyunlardan sonra o kadar sıkıcı geldi ki. İade edemediğime üzüldüm hatta.

Sizce 441TL'ye Spider-Man Remastered alınır mı? Oynayan arkadaşların tecrübeleri çok kıymetli.
Ben aldım bi 6-7 saat oynadım bundan daha iyi Spider-Man deneyimi yaşayabileceğin bir oyun olduğunu sanmıyorum. Hikaye hakkında yorumum yok daha çok ilerleyemedim ama karakter animasyonları ve savaş mekanikleri inanılmaz iyi. Sağa sola ağ atarken çok eğlenirsiniz hocam, bence alın gitsin.

Son düzenleme:
Hocalarım Horizon Zero Dawn alacaksanız tavsiye etmediğimi söylemek isterim. Sadece hikayesi için oynayacağım savaş mekanikleri falan umurumda değil diyorsanız belki bakabilirsiniz ama Marvel's Spider-Man Remastered, Days Gone gibi oyunlardan sonra o kadar sıkıcı geldi ki. İade edemediğime üzüldüm hatta.

Bunu gördüğüm iyi oldu. RimWorld veya bunu alacaktım son paramla sanırım RimWorld alacağım.

Bunu gördüğüm iyi oldu. RimWorld veya bunu alacaktım son paramla sanırım RimWorld alacağım.
RimWorld alın hocam yine de ben sizi etkilemiş olmayayım :D Bu arada Horizon Zero Dawn'ın grafikleri güzel, ama ille de hikayeli oyun oynayacağım diyorsanız Days Gone alabilirsiniz. (Ya da God of War)

Star Wars: The Sykwalker Saga: 349 TL den 69'a düşmüş. İsteyen hemen kapsın.

RimWorld'ü de aldım arkadaşlar. Bu tip oyunları sevenler kaçırmasın derim saatler geçirebilirsiniz oyunda. 2 günde 17 saat oynamışım sırf.

Sepetim şu an bu şekilde, 2000TL bütçem var arkadaşlar, başka ne ekleyebilirim önerisi olan var mı?
Not; RDR2, GTA 5, God of War, Hogwarts Legacy, Alan Wake 2, Cyberpunk, Uncharted, Dying Light 2, Last of Us ve Bannerlord halihazırda kütüphanemde mevcut.

1704804876572.png

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı