Rehber ESET Mobile Security 1 yıl ücretsiz kullanma

• Konuyu başlatan Pmw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

Pmw

Hectopat
Makaleler
3
Yer
BSU
Bu rehberde 12 ay boyunca ESET Mobile Security kullanabileceğinizi anlatacağım. Uygulamanın ince ayarlarını yapmak için @24099'ın rehberine gidebilirsiniz.

1.jpeg
Uygulamanın sol üst köşesinden girip, kodu kullana girin. Burada Play Store yorumlarında yazan bir kişinin kodunu ya da benim kodumu kullanabilirsiniz. (son 2 rakamını bilerek sansürledim. Eğer yasaksa ceza almak istemiyorum. Eğer yasak değilse kendi kodumu yazabilirim. Bunu belirtirseniz sevinirim.)
2.jpeg

3.jpeg
Bu kodu girdikten sonra 1 aylık Premium sürüme sahip oluyorsunuz. Kalan 11 ay içinse birinin sizin kodunuzu kullanması gerekiyor. Yani siz birinin kodunu girdiğinizde 1 ay kazanırken kodun sahibi de 1 aylık Premium hesabına yükleniyor. Kaç kişinin kullandığını görmek ve kendi davet kodunuzu öğrenmek için arkadaşlarınızı davet edin kısmına giriyoruz.
5.jpg
Ardından karşımıza şöyle bir sayfa çıkacak.
4.jpeg
Burada bulunan kodu paylaşarak Premium sürenizi 12 aya kadar uzatabilirsiniz. Ama bu tek seferlik olan bir şey. Yani 12 ay bitince bu sayfa sıfırlanıp tekrar başlamayacaktır. (denendi.) Ama siz referans kodunuzla 12 ayı tamamlasanız bile başkalarına 1 aylık lisans vermeye devam edecektir. Sadece siz 1 ayı kendinize alamayacaksınız. Umarım rehberim faydalı olmuştur. 🙂

hiçbir özelliğini kısıtlamıyor. Ama 12 aya tamamlamak için kendi kodunuzu başkalarının kullanması gerekiyor. (11 kişi.)

O zaman tüm sülaleyi ziyarete gittiğimde telefonlarına ESET yükleyip yaparım, güzel yazı olmuş ellerinize sağlık.
Bu arada konudan alakasız, @Radeon RX 5500M hocam, blogu hazırlıyorum, 10.000 liraya kadar 2 tane Gaming laptop atar mısınız, 500 lira aşabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı