Eski futbol kartlarının maddi değeri var mıdır?

Treaxecher

Hectopat
Yer
Sinop
Daha fazla  

IMG_20230501_212123.jpg

Merhaba arkadaşlar. Dolabımı karıştırırken eski kartlarıma rastladım ancak hepsi iyi durumda değil (yırtık, deforme vs.). En eski olanlar 2013'ten kalma ve aralarında hatalı basımlar var, fazladan maddi değer sağlar mı bilmiyorum. Artı olarak sağ üstteki Clash Royale kartlarını da yanında buldum. Bunların değeri nedir? İyi forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek yararlı sonuç geri dönüşüme atman veya hatıra olarak saklaman olacaktır bunlardan çoğu kişide var.

Sadece Panini serisi kartların ciddi değeri var. Koleksiyonumu 1 hafta evvel 1650 liraya sattım.

Küçükken çok alırdım. Geçen günlerde saymıştım 4000'e yakın kart çıkmıştı. Bir keresinde 20 TL'ye (Zamanına göre çok paraydı.) kart aldım diye babamdan azar işitmiştim. 😃

İleride değeri artabilir mi?
Futbol delisi insanlar bu tarz eski koleksiyonları isterse evet artar. Şu an bile tonla para veren olur belki ancak bulmak zor olur satın alacak kişiyi. Zamanında sokakta gördüğümüz herkeste vardı bu kartlardan. Koleksiyoncularda zaten hepsi vardır. Gelecekte de o kartlardaki futbolculara değer verilir mi bilemiyorum.

Futbolla ilgilenen biri değilim yalnızca arkadaş, akrabayla izlerim. Yalnızken umrumda olmaz ancak Ronaldo'ya değer vermeyenin aklından şüphe ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı