Oyun ETS 2'ye tekrardan zam gelme ihtimali var mı?

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selam, neredeyse ETS 2'de elle tutulabilecek neredeyse tüm DLC'lere sahibim. Sadece Volvo Construction Equipment ve Iberia DLC'si bende bulunmuyor. Zam gelmesinden korkuyorum, bu sebepten ötürü almayı planlıyordum fakat nisan ayı içerisinde Heart of Russia Haziran ayı içerisinde de West Balkans DLC'sinin çıkma ihtimali var. Eğer bu harita DLC'leri çıkarsa normal olarak Iberia DLC'sinin diğerleri gibi 67.00'dan 40,20 TL seviyesine düşmesi gerekiyor. Bu sebepten ötürü beklemeyi istiyorum fakat yeni DLC'lerle birlikte zam gelme ihtimali var mı oyuna? Eğer zam gelirse tüm planım altüst olacak :D. Siz ne öneriyorsunuz, beklemeli miyim yoksa alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, an itibariyle ETS2 300 TL olmuş. Umarım son indirimde herkes alacağını almıştır. West Balkans ve Hearth Of Russia'yı bekliyordum ancak fiyatları pek iç açıcı olmayacak gibi gözüküyor. Herkese iyi geceler dilerim...

Hayırlı olsun 300 TL olmuş umarım alacağınızı almişsınızdır bu indirimde oyuna 250 TL yatırdım şimdi almaya çalışsam 1200 TL gibi bir fiyata alınıyor çok kötü oldu herkese geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı